×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
11. novembris, 2013
Drukāt

Kravcovs izstājies no partijas “Saskaņas centrs” (7)

kravcovs_leta

Bijušais Saeimas deputāts Valērijs Kravcovs iesniedzis iesniegumu par izstāšanos no partijas “Saskaņas centrs”, kam par iemeslu minējis apstākli, ka nespēj apvienot darbību partijā ar saviem jaunajiem pienākumiem, šodien vēsta laikraksts “Vesti”.

Kravcovs iesniegumu iesniedzis pirms partijas kongresa, kas notika sestdien, 9.novembrī un tajā norādījis, ka partijā nevar darboties, jo viņa kandidatūra izvirzīta uz Krievu kopienas Latvijā priekšsēdētāja amatu.

“Šajā gadījumā nav runa par personīgiem vai ideoloģiskiem strīdiem partijas iekšienē. Mums Krievu kopienai Liepājā ir likums, ja cilvēks uzņemas vadīt kopienas darbu, tad viņš nedrīkst būt saistīts tikai ar vienu partiju, jo ir jāspēj sadarboties ar visām, tādējādi panākot attīstību kopienas centieniem,” laikrakstam sacīja Kravcovs.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā Satversmes tiesa (ST) par atbilstošu valsts pamatlikumam atzinusi normu, kas nosaka pašvaldību domju deputātiem obligātu valsts valodas zināšanu un prasmju apjomu – C līmeņa 1.pakāpi. Lietas izskatīšana tiesā tika ierosināta pēc Kravcova un Nataļjas Čehovas pieteikuma.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Krievu delfos tiek rakstīts ka šitais ** ĪSLAICĪGI izstājies no ** partijas.

  2. NEZ CIK KRAVCOVS SAMAKSĀJA , LAI DABŪTU A2 KATEGORIJU . VALMIERĀ NEPRASĪJA DAUDZ , TIKAI 50 LS .

  3. Būtu interesanti zināt, ar kādu partiju muldonis domā sadarboties, ja viņš izņēmot krievu maternij neko citu nepārvalda.

  4. Šamējais varbūt stāšoties NA.

  5. Latvijai ir nošpļauties uz to, no kuras partijas ir izstājies Kravcovs.

Draugiem Facebook Twitter Google+