Mobilā versija
+2.1°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
1. septembris, 2015
Drukāt

Kravu pārvadājumi ar autotransportu pirmajā pusgadā Latvijā sarūk par 0,1%

kravas_leta

Ilustratīvs foto

Kravu pārvadājumi ar autotransportu šogad pirmajā pusgadā Latvijā samazinājušies par 0,1% jeb 27,6 tūkstošiem tonnu salīdzinājumā ar 2014.gada attiecīgo laika periodu un bija 28,193 miljoni tonnu, aģentūra BNS uzzināja Centrālajā statistikas pārvaldē.

Tostarp 24,8% ar autotransportu pārvadāto kravu kopapjoma veidoja metālu rūdas un citi ieguves rūpniecības un karjeru izstrādes produkti un kūdra, 20,1% – lauksaimniecības, medniecības un mežsaimniecības produkti, zivis un citi zvejniecības produkti, bet 15,8% – koks, koksnes izstrādājumi (izņemot mēbeles), papīrs un tā izstrādājumi.

Savukārt ar dzelzceļa transportu šogad pirmajā pusgadā pārvadāja 30,044 miljonus tonnu kravu, kas ir par 2,5% jeb 766,4 tūkstošiem tonnu mazāk nekā pagājušā gada pirmajos sešos mēnešos.

Tostarp iekšzemē ar dzelzceļa transportu pārvadāja 0,5 miljonus tonnu kravu, kas ir par 22,8% vairāk nekā 2014. gada attiecīgajā laika periodā. Starptautiskajos dzelzceļa kravu pārvadājumos pārvadāto kravu apmērs samazinājās par 2,8%.

Pievienot komentāru

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (1)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Putnu gripa pietuvojusies Latvijai (3)Vairākās Eiropas Savienības (ES) valstīs atklāts bīstamais putnu gripas vīruss, un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) norāda, ka ir pamats satraukumam arī Latvijā, sestdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Kuras izmaiņas likumos būtiski ietekmēs tavu ikdienu 2017. gadā? (1)ALGAS, PABALSTI, PENSIJAS NODOKĻI Saeima pieņēmusi vairākas būtiskas izmaiņas likumos, kas no nākamā gada ietekmēs Latvijas iedzīvotāju ikdienu.
Draugiem Facebook Twitter Google+