×
Mobilā versija
+8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
21. maijs, 2015
Drukāt

Kredīti internetā – pieejams risinājums (1)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Ātrie kredīti internetā ir teicams risinājums, kad steidzami nepieciešami lielāka vai mazāka apmēra naudas līdzekļi.

Neatkarīgi no tā vai nedaudz pietrūkst līdz algai, vai arī nauda vajadzīga kādam lielākam pirkumam, ātrie kredīti lieliski atrisinās ikvienu problēmu. Pateicoties plašajam nebanku aizdevēju piedāvājumam, izdevīgāko risinājumu daudzveidīgajā ātro kredītu tirgū atradīs ikviens interesents.

Būtiski, ka ātrie kredīti pieejami dažādām vecuma grupām. Visbiežāk aizdevumi tiek piešķirti personām no 20 līdz 75 gadu vecumam, ļaujot šo pakalpojumu izmantot dažādiem cilvēkiem, dažādās situācijās.

Internetā noformējamie ātrie kredīti (http://www.zuz.lv) izceļas ar ātro un vienkāršo noformēšanas iespēju. Tiem ērti pieteikties iespējams internetā, neizejot pat no mājām. Tādā veidā iespējams ietaupīt gan laiku, gan bieži vien arī naudas līdzekļus. Nenoliedzami, mūsdienu straujajā dzīves ritmā šie abi faktori ir ļoti būtiski. Vēl viena ātro kredītu priekšrocība – nav nepieciešams kārtot laikietilpīgas un sarežģītas formalitātes. Kredīts tiek piešķirts bez ķīlas un galvojuma, kā arī netiek prasītas kādas izziņas no darba vietas. Aizdevums tiek piešķirts, pamatojoties uz kredīta ņēmēja ienākumu līmeni. Tāpat jāņem vērā, ka pie aizdevuma pieteikuma izskatīšanas tiek vērtēta arī kredītvēsture – tai jābūt pozitīvai. Tas nozīmē – kredītu sarežģīti saņemt būs tiem, kas nenokārtotu parādsaistību dēļ ir nokļuvuši parādnieku sarakstā.

Ja līdz šim neesi izmantojis iespēju noformēt ātro kredītu internetā, tad būtiski izvēlēties piemērotāko aizdevēju. Ņemot vērā, ka vairums ātro kredītu sniedzēju piedāvā pirmo kredītu bez procentu maksas, šādu iespēju noteikti ir vērts izmantot. Tas nozīmē, ka ne vien ātri saņemsi sev vēlamo kredītu, bet arī neko nepārmaksāsi.

Savukārt, aizņemoties atkārtoti kredītam tiks piemērota procentu likme, tomēr pastāvīgie klienti nereti var baudīt citas priekšrocības – piemēram, lielāku pieejamo aizdevuma summu, dalību dažādās lojalitātes programmās, kā arī iespēju nokārtot sms kredītu. Sms kredīts ir iespēja sev vēlamajam kredītam pieteikties tikai ar vienas īsziņas starpniecību. Tā ir lieliska iespēja, piemēram, ceļojuma vai brīvdienu laikā, kad nereti gadās papildus izdevumi, bet tikt pie datora ar interneta pieslēgumu nav nemaz tik vienkāršs uzdevums.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vienīgais, kas jāatceras, kad meklē aizdevumu ir KREDIT.LV

Draugiem Facebook Twitter Google+