Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Sestdiena, 29. oktobris, 2016
20. aprīlis, 2016
Drukāt

Kredīti pensionāriem

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Ņemot vērā to, ka arī senioriem var būt nepieciešams aizdevums kādu negaidītu izdevumu segšanai vai sen kārotas lietas un pakalpojuma iegādei, vairāki aizdevēji piedāvā speciāli izstrādātus un pielāgotus kredītus pensionāriem.

Pensijas vecumā dzīve nebeidzas, gluži pretēji, atliek vairāk laika ko veltīt sev un atpūtai, kā arī pieaug vajadzības, kas bieži vien prasa papildus līdzekļus. Lai arī pensionāri spētu segt negaidītus izdevumus par medicīnas pakalpojumiem, zālēm vai ko citu, kā arī iegādāties sadzīves tehniku vai doties ceļojumā, kura pārdevējs nepiedāvā veikt pakalpojumu apmaksu pa daļām, tiem ir iespēja noformēt aizdevumu.

Pensionāri var pretendēt, gan uz standarta aizdevumiem, gan aizdevumiem, kas speciāli pielāgoti senioru vēlmēm un vajadzībām.

Pie standarta aizdevumiem piederas visi tie kredīti, kurus var noformēt arī jaunieši un cilvēki darbspējīgā vecumā, taču senioriem pielāgotie aizdevumi, ļauj naudu saņemt mājās, tiem ir vienkāršots pietikšanās process, kā arī īpaši pielāgoti aizdevuma atmaksas nosacījumi.

Nelielu aizdevumu saņemšanai, pensionāram ir jāatbilst sekojošiem nosacījumiem:
• Jābūt Latvijas Republikas pilsonim, vai pastāvīgam iedzīvotājam ar valsts izsniegtu uzturēšanās atļauju.
• Jāsaņem regulāri ienākumi, šajā gadījumā pensija vai pabalsts.
• Persona nedrīkst būt reģistrēta parādnieku reģistrā vai ilgstoši kavējusi maksājumus.
Atsevišķi aizdevēji, kā nosacījumu mēdz minēt arī bankas kontu, kuru persona atvērusi kāda no Latvijas komercbankām un aktīvu mobilā tālruņa pieslēgumu, kas ļautu ar personu sazināties. Aizņemieties atbildīgi!

Pievienot komentāru

Sējumi šoruden attīstījušies sliktāk; uz augstu graudu ražu nākamgad nevar cerētLatvijā ziemāju sējumi kopumā šoruden ir attīstījušies sliktāk nekā pērn, līdz ar to uz augstu ražu nākamgad nevar cerēt, aģentūrai LETA pastāstīja aptaujātie lauksaimnieku pārstāvji.
Pasaulē
"Zelta ķivere" tiek diviem labākajiem uzņēmumiemLabas prakses balva “Zelta ķivere” šogad pasniegta alus darītavai “Cēsu alus” un biofarmācijas uzņēmumam “AbbVie”, kuri izrādījuši lielākās rūpes par veselīgu darba
Draugiem Facebook Twitter Google+