Mobilā versija
+1.9°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
20. aprīlis, 2016
Drukāt

Kredīti pensionāriem

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Ņemot vērā to, ka arī senioriem var būt nepieciešams aizdevums kādu negaidītu izdevumu segšanai vai sen kārotas lietas un pakalpojuma iegādei, vairāki aizdevēji piedāvā speciāli izstrādātus un pielāgotus kredītus pensionāriem.

Pensijas vecumā dzīve nebeidzas, gluži pretēji, atliek vairāk laika ko veltīt sev un atpūtai, kā arī pieaug vajadzības, kas bieži vien prasa papildus līdzekļus. Lai arī pensionāri spētu segt negaidītus izdevumus par medicīnas pakalpojumiem, zālēm vai ko citu, kā arī iegādāties sadzīves tehniku vai doties ceļojumā, kura pārdevējs nepiedāvā veikt pakalpojumu apmaksu pa daļām, tiem ir iespēja noformēt aizdevumu.

Pensionāri var pretendēt, gan uz standarta aizdevumiem, gan aizdevumiem, kas speciāli pielāgoti senioru vēlmēm un vajadzībām.

Pie standarta aizdevumiem piederas visi tie kredīti, kurus var noformēt arī jaunieši un cilvēki darbspējīgā vecumā, taču senioriem pielāgotie aizdevumi, ļauj naudu saņemt mājās, tiem ir vienkāršots pietikšanās process, kā arī īpaši pielāgoti aizdevuma atmaksas nosacījumi.

Nelielu aizdevumu saņemšanai, pensionāram ir jāatbilst sekojošiem nosacījumiem:
• Jābūt Latvijas Republikas pilsonim, vai pastāvīgam iedzīvotājam ar valsts izsniegtu uzturēšanās atļauju.
• Jāsaņem regulāri ienākumi, šajā gadījumā pensija vai pabalsts.
• Persona nedrīkst būt reģistrēta parādnieku reģistrā vai ilgstoši kavējusi maksājumus.
Atsevišķi aizdevēji, kā nosacījumu mēdz minēt arī bankas kontu, kuru persona atvērusi kāda no Latvijas komercbankām un aktīvu mobilā tālruņa pieslēgumu, kas ļautu ar personu sazināties. Aizņemieties atbildīgi!

Pievienot komentāru

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+