×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
14. decembris, 2016
Drukāt

Kredītlīnija – kad vajadzīgi papildu naudas līdzekļi (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Situācijas, kurās vajadzīgi papildu naudas līdzekļi, mēdz būt visdažādākās – steidzami pirkumi, medicīniski izdevumi, kā arī citi neparedzēti tēriņi ir faktori, kas nereti ietekmē mūsu personīgo budžetu. Apzinoties to, prātīgi veidot uzkrājumu, kas var palīdzēt no šādām situācijām izkļūt daudz veiksmīgāk. Tomēr, lai arī neplānoti izdevumi ir daļa no ikdienas, ne vienmēr izdodas atlikt kādu summu šādiem gadījumiem. Taču mūsdienās ir dažādi citi risinājumi, kā vajadzības gadījumā saņemt aktuālās finanses – viens no tādiem ir kredītlīnija.

Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties kredītlimitu?

Šis aizdevuma veids pieejams pie vairākiem nebanku kredītdevējiem, tādēļ, meklējot izdevīgāko variantu, uzmanību vajadzētu pievērst tam, lai:

 • Izvēlētais aizdevējs būtu uzticams. Pirms kredītlimita noformēšanas pārliecinies, ka izvēlētais kredītdevējs ir saņēmis licenci aizdevumu izsniegšanai. Tāpat labāko izvēli palīdzēt izdarīt var citu kredītņēmēju atsauksmes – tās bieži vien piedāvājumu raksturo daudz precīzāk, kā skaļi lozungi reklāmās;
 • Aizdevuma līguma nosacījumi būtu skaidri saprotami. Pirms kredīta noformēšanas izlasi visus noteikumus, īpašu uzmanību pievēršot tam, lai nav kādas slēptās izmaksas vai kādi citi neizdevīgi nosacījumi;
 • Kredītlīnijai būtu saprātīgas procentu likmes. Tas ir būtiskākais faktors, kas parāda, cik izdevīgs ir konkrētais aizdevums. Pirms aizņemšanās noteikti izvērtē, cik nāksies pārmaksāt un izvēlies tādu piedāvājumu, kas atbilst visām Tavām prasībām.

Daudzveidīgas aizņemšanās iespējas – Ferratum Bank

Viena no iespējām, ko vērts apsvērt, ir Ferratum Bank. Latvijā aizdevējs darbojas jau kopš 2007. gada, un šajā laikā ieguvis kredītņēmēju uzticību, nodrošinot profesionālu apkalpošanu un mūsdienu prasībām atbilstošus risinājumus.

Domājot par kredītņēmēju ērtībām, Ferratum Bank nodrošina vairākas aizņemšanās iespējas:

 • Īstermiņa aizdevumu;
 • Patēriņa kredītu;
 • Kredītlimitu

Īstermiņa aizdevums

Ferratum Bank īstermiņa aizdevums var būt noderīgs, ja vajadzīgā naudas summa ir salīdzinoši neliela – līdz 400 eiro. Jāņem vērā, ka pirmais kredīts pieejams bez komisijas maksas, taču tā apmērs nepārsniedz 350 eiro. Īstermiņa aizdevuma atmaksas termiņš ir 30 dienas. Lai aizdevums patiešām būtu bez maksas, svarīgi to atdot līgumā noteiktajā laikā. Vajadzības gadījumā pieejama arī atmaksas termiņa pagarināšana, taču jāņem vērā, ka tas ir maksas pakalpojums. Tāpat jāpatur prātā – sākot ar otro aizņemšanās reizi kredītam tiek pievienota procentu likme.

Patēriņa kredīts

Ja vajadzīgā summa ir lielāka, par piemērotu risinājumu var kļūt patēriņa kredīts. Maksimālā summa sasniedz 1500 eiro, kas jāatmaksā 6 līdz 12 mēnešu laikā. Jāņem vērā, ka patēriņa kredīts tiek izsniegts tiem Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kas sasnieguši vismaz 25 gadu vecumu. Patēriņa kredītam vari pieteikties, aizpildot pieteikumu internetā. Ja to izdarīsi aizdevēja darba laika ietvaros, tas tiks izskatīts 15 minūšu laikā. Pozitīva lēmuma gadījumā naudu savā bankas kontā saņemsi jau pavisam drīz. Aizdevuma atmaksa jāveic ikmēneša maksājumos, tādēļ pirms noformē aizdevumu, iepazīsties ar Ferratum Bank kredīta kalkulatorā norādīto informāciju.

Kredītlimits

Kredītlimits jeb kredītlīnija ir salīdzinoši jauns pakalpojums, taču jau kļuvis par daudzu iecienītu risinājumu. Kredītlīnija savā ziņā atgādina jau zināmās banku kredītkartes, kas ļauj aizņemties iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros. Jaunajiem klientiem pieejamais maksimālais kredītlimits ir 1000 eiro, bet tiem, kuri aizņemas atkārtoti – 1200 eiro. Būtiski, ka visu summu iespējams uzņemt uzreiz vai arī pa daļām, tādā veidā nodrošinot iespēju vajadzīgo naudu saņemt tieši tad, kad tas patiešām nepieciešams.

Kredītlīnija ir mūsdienīgs veids, kā kontrolēt savas finanses – vispirms jāreģistrējas aizdevēja mājaslapā, norādot visu prasīto informāciju. Kad tas paveikts, seko tālākajām norādēm, lai pieteiktos aizdevumam. Kad būsi noslēdzis līgumu par kredītlīnijas izmantošanu, visu aktuālo informāciju varēsi aplūkot aizdevēja mājaslapā izveidotajā klienta profilā. Turpat varēsi arī pieteikties atkārtotam aizdevumam vai uzzināt ikmēneša maksājuma apmēru.

Ferratum Bank kredītlimita priekšrocības-

 • Bezmaksas noformēšana internetā- dažu minūšu laikā;
 • Kredītlīnija pieejama bez ķīlas, galvojuma un citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas;
 • Par to jāsāk maksāt tikai tad, kad nauda no kredītlīnijas tiek pārskaitīta uz kredītņēmēju personīgo bankas kontu;
 • Saņemto kredītlīniju var atmaksāt arī pirms līgumā noteiktā laika, tādā veidā ietaupot procentos aprēķināto summu;
 • Ar katru atmaksātu rēķinu kredītlimita apmērs atkal atjaunojas;
 • Pirmās 30 dienas kredītlīniju var izmantot bez maksas – tas nozīmē, ja izņemto summu atmaksāsi 30 dienu laikā, saņemsi 100% atlaidi aizdevuma komisijas maksai;
 • Pakalpojums pieejams jebkurā diennakts laikā. Jārēķinās gan, ka aizdevuma piešķiršana notiek Ferratum Bank darba laika ietvaros. Tas ir darba dienās no plkst. 8.00 līdz plkst. 20.00, sestdienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 18.00 un svētdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00.

Kredītlīnijas apmaksa notiek, veicot ikmēneša maksājumus. Minimālais ikmēneša maksājums ir 9% izņemtās summas vai no 20 eiro – atkarībā no tā, kura summa ir lielāka.

Aizņemšanās nosacījumi

Lai veiksmīgi noformētu Ferratum Bank kredītlīniju, jāatbilst dažām kredītdevēja izvirzītām prasībām. Jābūt:

 • Latvijas Republikas pastāvīgajam iedzīvotājam, kas sasniedzis 21 gada vecumu;
 • Ar pastāvīgiem ienākumiem, kas ļaus atmaksāt aizdevumu;
 • Ar pozitīvu kredīvēsturi

Atbildīga aizņemšanās

Lai arī kredītlīnija var noderēt dažādos brīžos, jāpatur prātā, ka tā, tāpat kā ikviens cits aizdevums, jānoformē pārdomāti, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt. Pirms to noformē, pārdomā:

 • Vai kredīts patiešām nepieciešams;
 • Kāds ir vēlamais ikmēneša maksājums, ko spēsi bez problēmām atmaksāt. Ņem vērā arī citas savas kredītsaistības, ja tādas ir

Mūsdienīgs risinājums negaidītās situācijās – kredītlīnija. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Vai kāds ir painteresējies, kādas naudas ATMAZGĀ tie kredītu devēji??

Draugiem Facebook Twitter Google+