×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
1. septembris, 2016
Drukāt

Kredīts internetā jāaizņemas no atbildīga aizdevēja

Foto FotoliaFoto Fotolia

Viens no mūsdienīgākajiem finanšu pakalpojumu veidiem ir ātrais kredīts internetā, kas visbiežāk tiek izsniegts uz īsu atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Šāds īstermiņa aizdevums ir piemērots gadījumos, kad ir vajadzīgi papildu naudas līdzekļi kādam svarīgam mērķim, piemēram, steidzama rēķina vai medicīniskā pakalpojuma apmaksai.

Gudra aizņemšanās ir atbildīga aizņemšanās

Iespējams, svarīgākais nosacījums kredīta ņemšanai ir sava budžeta un maksātspējas izvērtēšana. Ātrais kredīts internetā ir piemērots personām, kurām ir regulāri ienākumi un iespēja atmaksāt aizdevumu noteiktajā termiņā. Atbildīgi nebanku kredītdevēji norāda, ka aizņemoties nepieciešamo summu, vispirms ir jāpārliecinās, vai kredīta maksājumi nepārsniegs 40% no ikmēneša ienākumiem. Izvēloties ātro kredītu , ir jāpievērš uzmanība arī citiem tikpat svarīgiem ieteikumiem:

  1. Vai kredīta komisijas maksa un procentu likme Jūs apmierina
  2. Vai aizņematies no droša aizdevēja, kam ir licence kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai;
  3. Vai rēķinā netiks iekļautas slēptās izmaksas, ko var uzzināt rūpīgi izlasot līguma nosacījumus pie aizdevēja, no kura aizņematies kredītu;
  4. Vai ātrais kredīts internetā patiešām ir nepieciešams.

Īstermiņa aizdevums no uzticama un droša aizdevēja

Internetā ir pieejama daudzveidīga informācija par uzticamiem un atbildīgiem aizdevējiem. Bet kā tad īsti saprast, vai Jūsu izvēlētais aizdevējs patiešām tāds arī ir? Pirmkārt, jau iepriekš minētā licence kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai ir būtisks priekšnosacījums, ja meklējat atbildīgu aizdevēju. To, vai aizdevējam ir šāda licence, ir iespējams ātri pārbaudīt, piemēram, Patērētāju tiesību aizsardzības centra mājaslapā.

Otrkārt, atbildīgu aizdevēju ir iespējams atpazīt pēc zīmes „Atbildīgs aizdevējs” nebanku kredītdevēju mājaslapās. Šie uzņēmumi ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedri, kas darbojas saskaņā ar godīgas biznesa prakses un ētikas principiem.

Atbildīgi aizdevēji iesaka neaizņemties naudu, ja:

  1. Kredīts Jums ir nepieciešams, lai segtu citas parādsaistības;
  2. Vēlaties veikt impulsīvus pirkumus;
  3. Jums ir nepieciešams atrisināt ilgtermiņa finanšu problēmas.

Citos gadījumos, kad salīdzinoši ātri ir vajadzīga konkrēta naudas summa steidzamiem izdevumiem, ātrais kredīts internetā būs labs pagaidu risinājums. Svarīgākais ir sekot līdzi savam budžetam, lai varētu atmaksāt aizdevumu noteiktajā termiņā.

Ātro kredītu piešķiršanas process

Kad esat izvērtējuši kredīta nepieciešamību un iespējas to atmaksāt, kā arī izvēlējāties atbildīgu aizdevēju, nākamais solis ir kredīta pieteikuma nosūtīšana. Visbiežāk kredītu ir iespējams pieteikt kredītdevēja mājaslapā, izvēloties vēlamo summu un atmaksas termiņu. Savu klientu ērtībām vairāki aizdevēji piedāvā aizņemties arī ar mobilā telefona palīdzību, nosūtot īsziņu ar tāda paša veida informāciju. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot visus plusus un mīnusus!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+