×
Mobilā versija
+5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
31. marts, 2012
Drukāt

Kreisie ekstrēmisti izjauc Joškas Fišera plānoto runu

fiska

Bijušais Vācijas ārlietu ministrs Joška Fišers (attēlā ar sievu) bijis spiests atcelt plānoto uzrunu par labākas pasaules veidošanu, jo kreisie ekstrēmisti draudējuši viņu apmētāt ar kurpēm un tortēm.

Fišers, kurš pats savulaik bijis kreiso ekstrēmistu aktīvists, bija plānojis uzstāties Vinterthūras teātrī Cīrihes pievārtē. Taču vietējie “kapitālisma pretinieki”, iebilstot pret plānoto runu, nāca klajā ar aicinājumu ļaudīm izrādīt “radošu attieksmi”, izmantojot kurpes un tortes.

Kreisie ekstrēmisti Fišeru pasludinājuši par “kara kurinātāju”, jo viņš 1999.gadā atbalstīja NATO īstenoto Serbijas bombardēšanu. Viņiem nav pa prātam arī Fišera pašreizējais darbs enerģētikas un naftas industrijā.

“Runāt par ilgtspējību un labāku pasauli masīvā policijas apsardzībā priekš Joškas Fišera ir tik liela pretruna, ka viņš to nevēlas pieņemt,” teikts paziņojumā, kuru izplatījis Vinterthūras teātris.

Tomēr, kā laikrakstam “Die Welt” izteicies pats Fišers, viņu neesot satraukusi paša drošība. “Ja reiz vecs kara zirgs, tad vienmēr vecs kara zirgs,” sevi raksturojis bijušais ministrs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+