×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
16. janvāris, 2018
Drukāt

Kreituse: Sudraba pati sevi “apēda” (8)

Foto: Reinis Inkēns, Saeimas AdministrācijaFoto: Reinis Inkēns, Saeimas Administrācija

“Sudrabas kundze ir otrā sieviete Latvijā, kura apēd pati sevi,” Rīgas Stradiņu universitātes profesore Ilga Kreituse sacīja “RīgaTV 24” raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu”.

Vai izjūk Sudrabas partija? Komentē politoloģe.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Ar Sudrabu ir viena problēma. Pareizums vai pareizība. Valsts kontrolieres amatā viņa bieži un pamatoti sabiedrībai pauda vēsti, ka mūsu – nodoklū maksātāju naudu – bez ierunām var tērēt neefektīvi un nelietderīgi. Iejutusies šai opozicionāres tēlā, viņa, būdama deputāte, šķiet, tā arī nav radījusi šķēršļus mūsu naudas tēriņu principiem.
  Otrs – Sudraba pieder pie tiem ļaudīm, kas, nonākot Saeimā, iemācījušies neko nepateikšanas stilu. Nedomāju, ka viņu kāds ietekmē vai vada. Viņa tā arī uzskata, ka “jādzīvo draudzīgi”.
  Vēl – ļoti īpatni, ka Sudrabas un Artusa gadījumā pēkšņi, partijai veidojoties, kāds “satraucas” par naudas lietām, no biedru vidus skaļi aurojot. Man tas rada divējādus iespaidus – “personības, uz kurām uzķersies” var veidot politiskus grupējumus tikai saskaņojot ar kādu (iefiltrēs “godīguma etalonus”) un – likumi ir skaļi un “Krustpunktā” auditorijai, faktiski “kreisā nauda” ir visur.
  Un – galu galā – nav neviena, kas vēlētos patiesi kaut ko mainīt. Nav! Cilvēki brauc prom, reģistrējas Igaunijā, pamet uzņēmējdarbību, jo šķēršļi ir tīši, nepamatoti un atkārtojošamies.
  Jau zināmā 3A lieta… Aiz skaļas rosības palicis jautājums: Cik likumu šo gadu laikā pieņemti ar sešu gādīgu roku svētību???? Vai tie atbilst sabiedrības prasībām utt.?

 2. … Tas sievietes, kuras nedomadamas dzilak metas lidzi visam jaunam un antropocentriski attistitam, nejedzigam un temporalam: (imperialistiskam, komunistiski-socialistiskam, vai to sodien transformetai kapital-liberalistiskai un globalistiskai ideologijai) un padodas so hazardisko kultu ietekmem, kas aizeno to saprasanas spejas par realitati, vienmer pasas sevi ‘apedis’, tapat ka tas notiek ari ar otro dzimumu, tikai druscin savadaka veida …

  … Ari autorei iesaku, vismaz vecuma, no sirds, un ne no zinatniska viedokla vien, ka tas vienai otrai latviesu izcelsmes sievietei sanacis, atkratities no zombejosa un ieskatities Bezabrenes autohtoniem sen seni dota un velreiz atrasta, parlaicigas un pragmatiska sociali atbildiga ‘Dzives Zina’ … !

 3. Visu laiku bijusi tendence ķerties klāt jautājumu izpētei cilvēkiem, kuri NAV DOMĀJUŠI PAR REZULTĀTU.
  Sudraba ir viena no tām! NETICU, ka viņa nezināja gala rezultātu – ČIKS!? Būt kontrolierei ir viena lieta, bet būt ŠĀDAS KOMISIJAS VADĪTAJAI ir totāla DUMJĪBA! TOTĀLA!? Vai tiešām nauda var BŪT svarīgāka par GODU? LAIKAM GAN! Liekas, ka tagad šis jēdziens ļaužu prātos ir DEGRADĒJIES – viņus vada iegūtā NAUDA par uzdotā pakalpojuma veikšanu! Pārējais pie vienas vietas….NOŽĒLOJAMI!

 4. Sudraba atsrādāja sponsoru naudu.

 5. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  ========

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 6. CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze Atbildēt

  kas arī bija jāpierāda.

Draugiem Facebook Twitter Google+