×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
4. jūlijs, 2014
Drukāt

Kreituse: “Vienoti Latvijai” ir unikāls gadījums Eiropā (47)

Foto: Dainis BušmanisFoto: Dainis Bušmanis

Jaunizveidotās partijas “Vienoti Latvijai” apņemšanās pulcēt kopā bijušos politiķus, tostarp premjerus, ir unikāls gadījums Eiropā, jo vienā partijā sagājuši cilvēki, no kuriem katrs ir pārstāvējuši savādāku partiju, katrs nāk no sava spēka, piektdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Rīgas Stradiņa universitātes profesore Ilga Kreituse.

Viņa pauda, ka nav saprotams, kas idejiski var vienot Jāni Straumi, “kurš ir piedalījies fondā, kas vāca naudu, lai okupantus un viņu pēctečus vestu ārā no Latvijas un Jāni Jurkānu, kurš visu laiku bija Rubika padomnieks ārlietās”.

“Viņi ir paņēmuši tikai vienu lozungu – vara! Šķiet, ka šiem kungiem ir pietrūcis kaut kas no labuma, kas iegūts, pie varas esot. Šo cilvēku paziņojums, ka viņi strādās kopā, ir nihilistiska attieksme pret vēlētāju,” tā Kreituse.

BNS ziņoja, ka, partijai “Vienoti Latvijai”, startējot rudenī gaidāmajās Saeimas vēlēšanās, Ivars Godmanis būs saraksta līderis Vidzemē, Aigars Kalvītis – Zemgalē, Jānis Jurkāns – Latgalē, Jānis Straume Kurzemē, bet Ainārs Šlesers būs saraksta līderis Rīgā.

Pievienot komentāru

Komentāri (47)

 1. 😀 kamēr viņi domā, ka nu tik slauks idiotus vēlētājus, laikam paši nesaredz, ka visi uzskata par idiotiem tieši viņus.

  Gaidām vēlēšanās, kur viņi iegūs 0.001% balsu (balsos par sevi un piespiedīs ģimenes) un būs izsmiekla objekts jau atkal 😀 Atcerēsimies, ka Šlesers piepūstiem vaigiem gribēja Europarlamentā 😀 Tas bija tik smieklīgi, es pilnīgi iedomājos kā viņš mājās klusi raudāja neizpratnē, kā tad tā .. tagad neviens viņu nemīl?

 2. Interesanti ,kas staav aiz muguras tiem Latvijas klauniem.Vai aiz muguras staav Putina iztrebiikeli……nevar atdod paraadus Kremlim……

 3. quo vadis,Latvia? Atbildēt

  Vai tiešām viņi tautu uzskata par idiotiem!?

 4. Kas viņi ir US patrioti, vai Ru piektā kolona?

 5. Gan jau nepilnvērtīgie reņģu, mazie cilveki uzķersies uz āķa, grigule veiksmīgi nozvejoja, kāpēc lai veči nemēģinātu….??

 6. Cerams, ka tauta nav tāda muļķe, lai vēlētu par šitiem.

 7. Būtu labi ,ja TV žurnālisti sagatavotu plašāku raidījumu par Igaunijas jauno valdību ,ministru kabinetu .Vieni jauni cilvēki ar svaigu domāšanu nākotnei .Kad beidzot ”mūsu piepes”dažādos posteņos dotu vietu jaunai paaudzei ,citādi dažbrīd kauns Pasaules priekšā.

 8. Unikāls gadījums Eiropā ir tādā veidā, ka visi legālie zagļi un shēmotāji ir vienā partijā bez iepriekšējām antipātijām.

 9. … Varbut nedrikstam saja lieta jokoties ………………………………….. !!!!!

  … Sak izskatities pec 1920 un 30 ‘tiem … kad sociki sadarbojoas paslepusun atklati pec vajadzibas un bijusi Stuckas komunisti infiltrejas vadosos postenos panakot situaciju ar kuru varetu paspet valsts apversumu pirms 1935 gadu … palasiet Vicupa,’Melnas Gramata’ …. Jazepa Poseikas, ‘ LATVIJAS graveji’

  … un ciesak analizejiet dazu ZZS, jauno ‘ latvijiesu’ skalu partiju un visu SX un krievu uniju uzstaditas personibas un programmas BEZABRENE S nakotnei …. !

  … Arprats .. ja kads letins veletu par sim partijam vairs .. !

 10. bijusais cekists SLESERS Atbildēt

  SITAADUS KROPLUUS -IZZADZEEJUS ATKAL VALDIIBAA.CITUR STRAADAAT NEMAAKA -TAGAD ATKAL ZAGT.

 11. Kārtējā Šlesera ideja..

 12. Bet tauta jau nav tik stulba!

 13. Ko jūs satraucaties, priekšvēlēšanu kampaņā būs CIRKS PA VELTI

 14. kas idejiski vieno ? Atbildēt

  Te nav runa par ideoloģiju, bet par varaskari un alkatību.

 15. Tas ir cirks, kura izrādēs nevēlos piedalīties!

 16. … Ritdienitim: neruna mulkibas par kursiem !!!

  … Kursi sevi tikai aizstavot atriebas it ka vikingiem (bet aktuali zviedriem, jo vikingi viltigi izlikas danu/zviedru izcelsmes) aizstavoties pret atkartotiem vikingu/babilonijas sponsoreto iebrukumiem Baltijas juras telpa no Vakareiropas, jo tie meginaja atklat Daugavas dienvidos tuvak udenscelu uz Konstantinopoli un talak … ta parnemot visu Eiropas tirdzniecibu (piratismu) savas rokas …

  … Labak pielidzinat so jauno ‘Vienotibu …’ pie Latvija sodien kadu atjaunota pievienosanas meginajuma modernajai Babilonijas launuma imperijai … !

 17. lai nu tas velns viņus parauj, …bet arī no esošajām varas partijām ir jāizsvītro visi politiskie avantūristi, – tādi, kā izbijušie padomju aktīvisti vai topošie kosmopolīti!

 18. Būtu interesanti zināt ar ko minētie kungi atšķiras no tagadējiem.Viņi visi ir pagatnē bijuši okupantu kalpi,kuriem līdzīgus citas Eiropas tautas un krievu tauta pēc okupācijas beigām sprieda taisnīgu tiesu.Latvieši vēl tādu izpratni sakarā ļoti īso valstiskuma vēsturi vēl nav sasnieguši.

 19. Bet kur Šķēle? Kāpēc viņš ir apdalīts?

 20. Latvij’a,t’apat,k’a k’adreiz Bornholma sal’a[Zviedrij’a] bazn’ic’as l’udza Dievu,lai opasag’a no nelaimes un “‘K’AJCIR’SIEM”‘-kur’siem.Nedod Dievs v’elreiz ‘laut ar sevi eksperment’et ‘siem ,,,

 21. Ja politiķu darbību varētu izspēlēt kā bridža partiju, t.i. pilnīgi vienādos apstākļos valdīt, piemēram, piecus gadus, tad vēl nevar zināt kāds būtu rezultāts. Nu nabadzīgākā tautas daļa neredz Vienotības “sasniegumus” , lai arī kā to vēlētos iestāstīt.

 22. Palikuši vēl tris HESi un tos par siknaudu vajag, tad LATENERGO, tad … – iespēja nokampt tos vieno, bet vai sadalīs un pašam organizatoram kas tiks? Tas ir ēnā.

 23. Mūsu ´´bāleliņiem´´nekaunības pietiktu vismaz piecām tādām valstīm kā Latvija! Laikam uzoduši,ka valstī atkal kāds mazumiņš naudas parādījies,būs ko pakampt!Latvieši,neesiet auni,neļaujiet sevi cirpt!

 24. Nu tik uz priekšu,vēlētāju pulki!

 25. Džeki ir iedomājušies, ka viņi ir tie īstie “profesionāli” kas izgājuši komunisma skolu un var vadīt valsti, proti, čakarēt tautu.

 26. neveiksmīga Comedy club apvienība Latvijā.

 27. Par maz šie politiķi ir paņēuši no varas siles,tādēļ raujās atkal pie varas,lai turpinātu raust nabadzīgo ļaužu sastrādātos labumus.

 28. TRAKUMS AR TIEM TIPIEM!!! Ir NU GAN NEKAUNĪGI CILVĒKI UN PIE TAM AR AUGSTĀKĀM IZGLĪTĪBĀM ( izņemot Šleseru!). Jurkāna kungs domā, ka VIŅU KĻŪDAS SAVĀ LAIKĀ TIKAI TĀDS ĶAĶA SPĻĀVIENS TUMSĀ VIEN IR BIJIS!???????? SĪKUMS??????!!!!!!!! VALSTS 20 gados NOLAISTA LĪDZ GRĪDAI un TAGAD palēnam ATKOPJAS pēdējos 3 gadus NO ĀRPRĀTA MURGA, KAD GREMDĀTĀJI KLĀT… Atradušies “PROFESIONĀĻI”… Interesanti, KURĀ JOMĀ, ja ne valsts nolaišana uz grunti…RETI NEKAUNĪGI TIPI!!! SAVĀ VECUMĀ domāšana laikam tiešām iet uz OTRU PUSI… Ceru, ka neatradīsies plānpratiņi, kas viņus vēlēs un izmetīs savu DĀRGO BALSI VĒJĀ!!! TAS EIROPAS KONTEKSTĀ TIEŠĀM IR UNIKĀLS NONSENSS, ko VIENĪGI VAR IZDARĪT LATVIJĀ… Domāju, ka CITĀ ES valstī šis MURGS nebūtu iespējams!!!

 29. No šo politiķu puses tā vairs nav pat bezkaunība, bet gan cinisms pret Latviju, tās tautu.

 30. Viņu MĒRĶIS ir vienīgi VARA!!! Pārējais ir slima suņa murgi!? Un “BAĶKA” lai laikus PAZŪD NO KURZEMES novadam domātās listes!!!!!!!!! KĀ UZDROŠINĀS PAZEMOT KJURZEMNIEKUS UN PATAISĪT PAR PILNĪGIEM PRĀTU IZKŪKOJUŠIEM CILVĒKIEM!????????? NEKAUŅA, , ZEMISKS TIPS!!! Kurzemnieki NEKAD nevienam NAV bijuši PAKALPIŅI UN KĀJSLAUĶI!!! MUMS IR SAVS LEPNUMS UN TĀDI BŪSIM!!! Pavērojiet viņu fizionomijas intervijās žurnālistiem – izsmiekls, ņirgāšanās, nenopietnība ( vakar gan LNT, gan PANORĀMAI Jānis JURKĀNS un viņa sejas vaibsti…). KĀ PUIŠELIS NEVIS KĀ SAVAM VECUMAM atbilstošs, KURŠ GATAVOJAS VALSTI “IZVEST” no tagadējās – pēc viņa domām- SITUĀCIJAS!??????? Večiem smadzenēs vaļīgas kļuvušas SKRŪVES un prāts laikam iet uz OTRU PUSI….Atradušās popmodeles!!! KUR JŪS VISI BIJĀT SAVĀ LAIKĀ “PROFESIONĀĻI”??? KAUNS!!! NONSENSS!!! Tiešām Eiropā ņirdz!????????……..

 31. Nekaunības kalngals. Traģiskākais, ka būs cilvēki,kas par viņiem balsos.

  • Bet izvēle taču ir tikai starp sliktajiem un vēl sliktākiem! Ko darīt? Vēl tikai SC nav darbā pārbaudīts. Var sagadīties, ka daudzi izvēlēsies šo pēdējo nezināmo! Tad jau patiešām labāk nepiedalīties šajā spēlē.

   • Putina Saskaņas centram to tikai vajag, lai latvieši neiet uz vēlēšanām.

    • Pārdalītas tiek tikai tās balsis, kas atdotas par partijām, kuras saņēmuša MAZĀK PAR 5% BALSU! Nebalsojušie vēlēšanās NAV PIEDALIJUŠIES, viņi NAV balsojuši, tātad balsu NAV, NAV, NAV!!!

   • Vēlēšanās ir noteikti jāpiedalās, kaut vai visus izsvītrojot!!!

    • Ko tu ar to visu izsvītrošanu pierādīsi? Atceries, bija valodas referendums, ko par noziegumu nosauca, bet tomēr baurodami skrējām noziegumā piedalīties. Pasaki ,ko no diviem ļaunumiem izvēlēties, ja vairāk iespēju nav?

 32. Šo cilvēku paziņojums ir reālās sistēmas/iekārtas demokrātijas spilgts paraugs. Demokrātija Latvijā ir,taču “tik, cik melns aiz naga”, jo “cilvēku mērķus noteic viņu intereses” (K.Markss).
  Saules mūžu 4.maija režīmam! Lai brīnās Eiropa,lai līksmo ASV!

 33. Es viņiem vairāk neticu un man viss vienalga.

Draugiem Facebook Twitter Google+