×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
7. jūnijs, 2013
Drukāt

Kreklu gludināšana kā meditācija


– Man nav vienalga, kas mugurā. Ar savu apģērbu izrādu cieņu citiem un arī pats sev, – saka Saeimas deputāts, Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs AINARS LATKOVSKIS. 


 

Daudzi vīrieši atzīst, ka uzvalkā jūtas kā iesprostoti, tādēļ to velk mugurā tikai īpašos dzīves brīžos, kad pieklājība prasa. Taču Ainars ar klasisko uzvalku sadzīvo tikpat labi kā cimds ar roku. Varētu jau teikt – viņam tāds darbs, kas prasa šādi ģērbties, taču Ainars teic, ka jau vidusskolā viņam paticis staigāt uzvalkā.

– Kaklasaiti iemācījos sasiet, vēl zēns būdams. Ja kādam kaklasaite ir ar taukaini spīdīgu mezglu, tas liecina, ka nēsātājs to neatsējis nēsā gadu gadiem. Taču es uzskatu, ka pirms kārtējās uzlikšanas tā ir jāizgludina un jāsien no jauna. Mana vājība ir tumši sarkanas kaklasaites, tāds ugunsgrēks džungļos. Savus kreklus vienmēr gludinu pats. To uztveru nevis kā nogurdinošu nodarbi, bet gan meditatīvu procesu. Lielākus pirkumus – mēteļus un uzvalkus – cenšos izvēlēties kopā ar sievu. Viņai ir laba gaume, Santa ļoti eleganti ģērbjas. Sīkākos apģērba pirkumos neesmu atkarīgs no sievas. Brīvajā laikā vislabprātāk velku džinsa auduma bikses. Pēdējā laikā T kreklu vietā labāk izvēlos polokreklus ar apkakli un podziņām. Taču darbā un tikšanās reizēs ar vēlētājiem ir jāievēro ģērbšanās etiķete, lai gan varbūt no malas tā šķiet apnicīga.

 

Mīļas lietas

Spininga spole. Mans brīvā laika hobijs ir makšķerēšana. Ziemā gan pie āliņģa nesēžu. Tas man ir vasaras vaļasprieks. Dzīvoju Siguldā, garām plūst Gauja, un tad es ar gruntenēm ļaujos makšķerēšanas priekiem. Raugos, kā pāri upei peld zalkši. Turpat netālu mīt bebri, lieli kā sivēni. Iegūto lomu vienmēr tīru pats.

 

Futbola krekliņš

Makšķerējot tā īsti nevar aizbēgt no domām par darbu, galva neatbrīvojas no darāmā, toties, spēlējot futbolu, par citu neko nedomā kā vien pat pretinieka pieveikšanu. Šī spēle mani aizrāvusi kopš bērnības. Jau septiņus gadus divreiz nedēļā spēlēju futbolu Siguldas vīru kompānijā, un es tajā esmu viens no vecākajiem. Sākumā mani komandā nemaz tā atplestām rokām nepieņēma, tas notika lēnām, mani vērtējot un sijājot, līdz akceptēja. Reizēm komandas biedri grib pārspriest politiskus jautājumus, bet man futbola spēle ir veids, kā attīrīt domas. Saeimas futbolkomandā esmu labās malas uzbrucējs.

 

Automašīnas atslēgas

Mums ir paliela ģimene – trīs bērni un mani vecāki, tāpēc septiņvietīgais minivens ir tieši laikā. Man patīk sēdēt pie stūres, ne velti mana pirmā profesija ir autovadītājs automehāniķis. Es to savulaik apguvu ar domu, lai, dienot armijā, varētu vadīt mašīnu. Katru dienu, mērojot ceļu no Siguldas uz Rīgu un atpakaļ, paiet daudz laika. Braucot mašīnā, man patīk klausīties mūziku un dziedāt līdzi. Īpaši kaislīgi to daru, stāvot sastrēgumos, un tad citi autobraucēji, to redzot, smaida.

 

Ģimenes fotogrāfija
StilsDet6_Cropped

Šeit redzama mūsu ģimene pirms pieciem gadiem. Fotografēja kaimiņmeitene, jo vēlējāmies, lai mēs vienreiz būtu redzami visi kopā. Ar sievu Santu iepazināmies, kopā studējot vēstures un filozofijas fakultātē. Sākumā es pat necerēju, ka viņa man, puisim no laukiem, pievērsīs uzmanību. Mūsu meita Aleksandra beigs 9. klasi, dēls Roberts pabeidza 6. klasi, bet pastarītim Haraldam aiz muguras pirmais skolas gads.

 

 

 

 

 

 

Grāmata Jeremy Clarkson “I know you Got Soul”. Populārais angļu žurnālists Džeremijs Klārksons raksta lielākajām Anglijas avīzēm ievadrakstus. Grāmatā “Es zinu, tev ir dvēsele”, viņš saistoši stāsta par tehniskām lietām un izgudrojumiem.

 

Akcenti

Tā kā Ainara iecienītākais apģērbs ir klasiskais uzvalks, stiliste viņam izvēlējās pelēkas asfalta krāsas uzvalku ar rozā kreklu un akcentam sarkanu kaklasaiti. Brīvā laika tērpam piemērota pelēka sportiska žakete ar pelēcīgi baltu kreklu un zila auduma biksēm. Bet var iztikt arī bez žaketes.

 

Ieteikumi

Ainaram ir pateicīgs augums, lai varētu atļauties dažādas ģērbšanās variācijas. Nevajadzētu vairīties no sportiskā stila. Viņam labi izskatās zilā krāsa. Labs salikums ir pelēka žakete un zilas bikses.

 

Pārvērtību komanda

Friziere Katrīna Klēvere, tālr. 26351296, 67333350, salons “Double Sun”, Antonijas 12, Rīgā.

Stiliste Kristīne Rāmule

Fotogrāfs Kristians Bērents (studija “Akcents”).

Tērpi no veikaliem “Mosaic”, apavi “NS Kings”.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+