×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
16. septembris, 2015
Drukāt

Kremlis noliedz ziņas par Vladimira Putina zvanu Eltonam Džonam

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Kremlis noliedzis britu mūziķa Eltona Džona izteikumus, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins esot viņam piezvanījis, lai runātu par homoseksuāļu tiesībām.

Džons sacīja, ka vēloties runāt ar Putinu par viņa “absurdo” nostāju homoseksuāļu tiesību jautājumā. Vēlāk dziedātājs sociālajā tīklā “Instagram” pateicās Putinam par telefona sarunu.

“Gaidu, kad tiksimies aci pret aci, lai apspriestu LGBT līdztiesību Krievijā,” rakstīja Džons.

Taču Kremļa pārstāvis uzstāj, ka nekāda telefona saruna neesot notikusi. “Es nezinu, ar ko Eltons Džons runāja, bet tas nebija prezidents Putins,” viņš norādīja. “Es nezinu, kas notika, taču prezidents Putins nerunāja ar Eltonu Džonu. Turklāt mēs neesam saņēmuši nekādus tikšanās pieteikumus.”

“Ja prezidents saņemtu no Eltona Džona tādu piedāvājumu, viņš vienmēr ir bijis atvērts diskusijām par jebkādiem cilvēktiesību jautājumiem vai problēmām. Viņš vienmēr ir gatavs atrisināt situāciju,” uzsver Kremļa pārstāvis.

2013. gadā prezidents Vladimirs Putins parakstīja likumu par “homoseksuālisma propagandas” aizliegšanu nepilngadīgo klātbūtnē.

Starptautiskā cilvēktiesību aizstāvju organizācija “Human Rights Watch” pagājušā gada decembrī pauda satraukumu par homofobiski motivētu uzbrukumu skaita pieaugumu Krievijā, norādot, ka “homoseksuālisma propagandas” aizliegums faktiski legalizē geju diskrimināciju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+