Mobilā versija
Brīdinājums +1.2°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
2. jūnijs, 2015
Drukāt

Krētas salā no zibens spēriena smagi cietusi Latvijas pilsone

Foto - LETAFoto - LETA

Zibens spērienā Grieķijas Krētas salā smagi cietusi Latvijas pilsone, kura joprojām atrodas šīs salas slimnīcā, aģentūrai “Interfax” paziņoja Krievijas Tūroperatoru asociācijas preses sekretāre Irina Tjurina, atsaucoties uz tūroperatora sniegto informāciju.

“Iepriekš tika ziņots, ka sieviete ir Krievijas pilsone, tomēr atklājās, ka viņa ir 1985. gadā dzimusi Latvijas pilsone ar krievisku vārdu un uzvārdu. Uzreiz pēc zibens spēriena viņaī apstājās sirds, Grieķijas ārsti veica reanimāciju. Šobrīd cietušā joprojām ir smagā stāvoklī,” viņa sacīja.

Tjurina informēja, ka ārstēšanās izdevumus un nepieciešamības gadījumā arī izdevumus par atgriešanos mājās segs apdrošināšanas kompānija.

Krētā, Knosas pilī, 29. maijā zibens spērienā cieta tūristu grupa. Līdz šim tika ziņots, ka visi cietušie ir no Krievijas.

Visi zibens spērienā cietušie Krievijas pilsoņi jau ir atgriezušies mājās. Viņi bija Krievijas tūroperatora “TEZ Tour” klienti.

Pievienot komentāru

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+