Mobilā versija
-1.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
2. jūnijs, 2015
Drukāt

Krētas salā no zibens spēriena smagi cietusi Latvijas pilsone

Foto - LETAFoto - LETA

Zibens spērienā Grieķijas Krētas salā smagi cietusi Latvijas pilsone, kura joprojām atrodas šīs salas slimnīcā, aģentūrai “Interfax” paziņoja Krievijas Tūroperatoru asociācijas preses sekretāre Irina Tjurina, atsaucoties uz tūroperatora sniegto informāciju.

“Iepriekš tika ziņots, ka sieviete ir Krievijas pilsone, tomēr atklājās, ka viņa ir 1985. gadā dzimusi Latvijas pilsone ar krievisku vārdu un uzvārdu. Uzreiz pēc zibens spēriena viņaī apstājās sirds, Grieķijas ārsti veica reanimāciju. Šobrīd cietušā joprojām ir smagā stāvoklī,” viņa sacīja.

Tjurina informēja, ka ārstēšanās izdevumus un nepieciešamības gadījumā arī izdevumus par atgriešanos mājās segs apdrošināšanas kompānija.

Krētā, Knosas pilī, 29. maijā zibens spērienā cieta tūristu grupa. Līdz šim tika ziņots, ka visi cietušie ir no Krievijas.

Visi zibens spērienā cietušie Krievijas pilsoņi jau ir atgriezušies mājās. Viņi bija Krievijas tūroperatora “TEZ Tour” klienti.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (17)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Draugiem Facebook Twitter Google+