Mobilā versija
Brīdinājums +7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
2. jūnijs, 2015
Drukāt

Krētas salā no zibens spēriena smagi cietusi Latvijas pilsone

Foto - LETAFoto - LETA

Zibens spērienā Grieķijas Krētas salā smagi cietusi Latvijas pilsone, kura joprojām atrodas šīs salas slimnīcā, aģentūrai “Interfax” paziņoja Krievijas Tūroperatoru asociācijas preses sekretāre Irina Tjurina, atsaucoties uz tūroperatora sniegto informāciju.

“Iepriekš tika ziņots, ka sieviete ir Krievijas pilsone, tomēr atklājās, ka viņa ir 1985. gadā dzimusi Latvijas pilsone ar krievisku vārdu un uzvārdu. Uzreiz pēc zibens spēriena viņaī apstājās sirds, Grieķijas ārsti veica reanimāciju. Šobrīd cietušā joprojām ir smagā stāvoklī,” viņa sacīja.

Tjurina informēja, ka ārstēšanās izdevumus un nepieciešamības gadījumā arī izdevumus par atgriešanos mājās segs apdrošināšanas kompānija.

Krētā, Knosas pilī, 29. maijā zibens spērienā cieta tūristu grupa. Līdz šim tika ziņots, ka visi cietušie ir no Krievijas.

Visi zibens spērienā cietušie Krievijas pilsoņi jau ir atgriezušies mājās. Viņi bija Krievijas tūroperatora “TEZ Tour” klienti.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+