Mobilā versija
Brīdinājums +13.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 27. maijs, 2017
5. decembris, 2012
Drukāt

Krievi ceļos uz Latviju


Latvija ir viens no populārākajiem Ziemassvētku un Jaunā gada brīvdienu galamērķiem Krievijas tūristu vidū.

 

Krievijas viesnīcu rezervēšanas servisa “Oktogo.ru” apkopotie dati par populārākajiem Jaungada brīvdienu galamērķiem liecina, ka 20% Krievijas tūristu ceļos savas valsts robežās. Otrs populārākais Krievijas tūristu galamērķis gadu mijas brīvdienās ir Igaunija, kurp plāno doties 13% Krievijas tūristu. Trešajā vietā ierindojas Latvija, kuru gadu mijā apmeklēs 10% Krievijas tūristu. Aptuveni tikpat daudz Krievijas tūristu par gadu mijas ceļojumu galamērķi izvēlējušies Somiju.

Kā liecina “Oktogo.ru” dati, ceļojot Krievijas teritorijā, uz Somiju vai Baltijas valstīm, tūristi plāno šajās valstīs pavadīt vienu līdz trīs naktis, un šāds ceļojums uz Latviju Jaungada brīvdienās Krievijas tūristiem maksā vidēji 2800 rubļus (49 latus) diennaktī, kamēr uz Igauniju – 3400 rubļus (60 latus) un uz Lietuvu – 2100 rubļus (37 latus), bet ceļojums uz Somiju maksā 3800 rubļus (66 latus) diennaktī.

 

Pievienot komentāru

Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+