Mobilā versija
Brīdinājums +14.4°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
5. decembris, 2012
Drukāt

Krievi ceļos uz Latviju


Latvija ir viens no populārākajiem Ziemassvētku un Jaunā gada brīvdienu galamērķiem Krievijas tūristu vidū.

 

Krievijas viesnīcu rezervēšanas servisa “Oktogo.ru” apkopotie dati par populārākajiem Jaungada brīvdienu galamērķiem liecina, ka 20% Krievijas tūristu ceļos savas valsts robežās. Otrs populārākais Krievijas tūristu galamērķis gadu mijas brīvdienās ir Igaunija, kurp plāno doties 13% Krievijas tūristu. Trešajā vietā ierindojas Latvija, kuru gadu mijā apmeklēs 10% Krievijas tūristu. Aptuveni tikpat daudz Krievijas tūristu par gadu mijas ceļojumu galamērķi izvēlējušies Somiju.

Kā liecina “Oktogo.ru” dati, ceļojot Krievijas teritorijā, uz Somiju vai Baltijas valstīm, tūristi plāno šajās valstīs pavadīt vienu līdz trīs naktis, un šāds ceļojums uz Latviju Jaungada brīvdienās Krievijas tūristiem maksā vidēji 2800 rubļus (49 latus) diennaktī, kamēr uz Igauniju – 3400 rubļus (60 latus) un uz Lietuvu – 2100 rubļus (37 latus), bet ceļojums uz Somiju maksā 3800 rubļus (66 latus) diennaktī.

 

Pievienot komentāru

Padomi ceļotājiem uz Āziju; mācies kaulēties, bet nebaro pērtiķus!Pēdējos gados arvien vairāk ceļotāju vēlas doties iepazīt Taizemi, Vjetnamu, Šrilanku, Indiju, kā arī citas Āzijas reģiona valstis. Kad Latvijā jau valda rudens vai ziema, šīs valstis lutina ar lieliskiem, saulainiem un īsteni vasarīgiem laika apstākļiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+