Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
26. augusts, 2014
Drukāt

Krievi dodas “pārtikas tūrismā” uz Somiju (3)

Foto - ScanpixFoto - Scanpix

Lai nopirktu Krievijā iecienīto somu firmas "Valio" ražoto sieru, tagad Krievijas iedzīvotājiem jādodas uz Somiju.

Krievi sākuši masveidā doties uz Somiju “pārtikas tūrismā” ar mērķi iepirkt Somijā ražotās preces, ziņo telekanāls “Doždj”.

“”Tūristus” no Pēterburgas ieved ar autobusiem, un pēdējo dienu laikā to skaits ir strauji palielinājies. Krievi izslauka siera, eļļas un piena plauktus, šos produktus iepērkot kastēm,” ziņo telekanāls. Krievijas pilsoņi izpērk “Putina produktus”, kas ir bijuši paredzēti Krievijas tirgum, bet nav tikuši ievesti Krievijas noteiktā embargo dēļ. Visaktīvākā tirdzniecība notiek pierobežas pilsētā Lapēnrantā. Somi šo parādību jau nosaukuši par “produktu ralliju”.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kāpēc šāda tūrisma nav uz Latviju ? Vai nevar iepretīm Terehovas robežpunktam atvērt milzu tirdzniecības placi -veikalu – noliktavu?

  2. latvietis parastais Atbildēt

    vispār jau krievi tur iepirkties brauc visu laiku kopš robeža vaļā, nevajag jau nu pēkšņi sensāciju censties no tā uztaisit. un latvieši polijā iepērkas tā ka sestdienā belostokā gandriz vai vairāk latviski dzird nekā rīgā uz ielas. mums ar embargo? izsudināts acim redzot gadus 20 atpakaļ

  3. Ak vai! Nu tad notikums. Bet mēs gadiem jau “šujam”pa Polijas veikaliem

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+