Mobilā versija
+4.7°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
26. augusts, 2014
Drukāt

Krievi dodas “pārtikas tūrismā” uz Somiju (3)

Foto - ScanpixFoto - Scanpix

Lai nopirktu Krievijā iecienīto somu firmas "Valio" ražoto sieru, tagad Krievijas iedzīvotājiem jādodas uz Somiju.

Krievi sākuši masveidā doties uz Somiju “pārtikas tūrismā” ar mērķi iepirkt Somijā ražotās preces, ziņo telekanāls “Doždj”.

“”Tūristus” no Pēterburgas ieved ar autobusiem, un pēdējo dienu laikā to skaits ir strauji palielinājies. Krievi izslauka siera, eļļas un piena plauktus, šos produktus iepērkot kastēm,” ziņo telekanāls. Krievijas pilsoņi izpērk “Putina produktus”, kas ir bijuši paredzēti Krievijas tirgum, bet nav tikuši ievesti Krievijas noteiktā embargo dēļ. Visaktīvākā tirdzniecība notiek pierobežas pilsētā Lapēnrantā. Somi šo parādību jau nosaukuši par “produktu ralliju”.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kāpēc šāda tūrisma nav uz Latviju ? Vai nevar iepretīm Terehovas robežpunktam atvērt milzu tirdzniecības placi -veikalu – noliktavu?

  2. latvietis parastais Atbildēt

    vispār jau krievi tur iepirkties brauc visu laiku kopš robeža vaļā, nevajag jau nu pēkšņi sensāciju censties no tā uztaisit. un latvieši polijā iepērkas tā ka sestdienā belostokā gandriz vai vairāk latviski dzird nekā rīgā uz ielas. mums ar embargo? izsudināts acim redzot gadus 20 atpakaļ

  3. Ak vai! Nu tad notikums. Bet mēs gadiem jau “šujam”pa Polijas veikaliem

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (2)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+