Mobilā versija
-0.7°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
4. jūlijs, 2014
Drukāt

Krievija aizliedz iedzīvotāju personālos datus uzglabāt ārzemēs

dators27

Krievijas Valsts dome piektdien otrajā un uzreiz arī beidzamajā trešajā lasījumā pieņēma likumu, kas uzliek ārvalstu interneta kompānijām visus Krievijas iedzīvotāju personālos datus, tostarp elektroniskā pasta saraksti un publikācijas sociālajos tīklos, glabāt tikai Krievijas teritorijā esošos serveros.

Likums stāsies spēkā 2016.gada 1.septembrī. Kompānijas, kas līdz tam laikam nebūs atvērušas savus datu centrus Krievijā, tiks uzskatītas par pārkāpējām, un komunikāciju uzraudzības aģentūra “Roskomnadzor” ar tiesas lēmumu varēs bloķēt Krievijas iedzīvotāju piekļuvi tām.

Kā norāda eksperti, šis solis visupirms ir vērsts pret tādiem sociālajiem tīkliem kā “Facebook” un “Twitter”, kas atrodas ārpus Krievijas jurisdikcijas un atsakās sniegt varasiestādēm datus par lietotājiem.

Tomēr eksperti norāda, ka likums varētu radīt smagas sekas Krievijas kompānijām, piemēram, lidsabiedrībām, kas izmanto ārvalstu biļešu rezervēšanas dienestu pakalpojumus. Tāpat tas liegs Krievijas iedzīvotājiem rezervēt aviobiļetes un viesnīcas ārzemēs, kas savukārt daudzās valstīs ir obligāts nosacījums vīzas iegūšanai.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+