Mobilā versija
+3.2°C
Zigrīda, Zigfrīda, Zigrīds
Ceturtdiena, 23. novembris, 2017
27. oktobris, 2017
Drukāt

Krievija paplašinājusi Rietumiem noteiktās sankcijas (7)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs foto

Krievija paplašinājusi Rietumiem noteiktās sankcijas, aizliedzot valstī ievest dzīvas cūkas, teikts piektdien valdības oficiālajā mājaslapā publicētajā paziņojumā.

Valdība nolēmusi aizliegt dzīvu cūku un gaļas subproduktu ievešanu no Eiropas Savienības (ES) valstīm, ASV, Kanādas un dažām citām valstīm.

Pārtikas embargo paplašinātais saraksts būs spēkā līdz 2018.gada 31.decembrim. Tas noteikts importam no ASV, ES, Kanādas, Austrālijas, Norvēģijas, Ukrainas, Albānijas, Melnkalnes, Islandes un Lihtenšteinas.

Sankcijas noteiktas attiecībā uz dzīvu cūku, atskaitot tīršķirnes, gaļas subproduktu (liellopu, cūku, aitu, kazu, zirgu, ēzeļu, mūļu un zirgēzeļu), cūku un putnu tauku, lielo ragulopu, aitu un kazu tauku, dzīvnieku izcelsmes sviesta importu.

Jauno sankciju ieviešana neatstās iespaidu uz Krievijas iekšējo vajadzību nodrošināšanu, teikts valdības paziņojumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Ja jau es aizliedzu ievest savā valstī pārtiku, kuras tur nav pietiekoši, tad tās vispirms ir sankcijas pret manas pašas valsts iedzīvotājiem. Nevis pret Rietumvalstīm, kam šī produkcija ir pietiekoši, jo šo valstu iedzīvotāji ir paēduši. Viņi tikai mazāk pārdos Krievijai uz tā rēķina, ka krievi savilks jostas un mazāk ēdīs cūkgaļu. Tas ir Putina izdomājums, ka tās ir sankcijas Rietumiem, bet īstenībā tas ir vienkāršs politisks triks priekš saziņas līdzekļiem.

 2. Vai tas tur pa labi nebūtu Vlaģīmirs Vlaģimīrovočs ??

 3. Ja tā padomā bez emocijām, tad visdrīzāk Krievija sev vairāk nodara sliktumu nekā Rietumiem,
  jo reizē ar produkciju, vienalga kādu, ienāk arī tehnoloģijas, lai pat tās pašas dzīvās cūkas.
  Un tātad, kas izgaismojās gala rezultātā? Tas, ka pamazām atkal atpaliks savā attīstībā no Rietumu pasaules! Kā tas bija mēs atceramies, plaukstošā sociālisma pēdējā fāzē, kad beigās pārgāja turpat vai viss uz taloniem un dažādām rindām. Dižā pufaikzeme, tā turpini un “tālu” tiksi :)))

 4. Jāņonkols no laukiem. Atbildēt

  Krievi tomēr ir gudrāki. Mums nevajadzētu pārdot nevienu tīršķirnes dzīvnieku. Lai paši izkopj un izaudzē.

 5. Bet Latvijā pa to laiku uz katra stūra reklamējas tai valstij piederošais Aeroflot, kas vedīs katru caur maskavu uz viņu nīsto ASV! Kaut kāds kuriozs.

 6. Sitam savējos ,lai citi baidās

 7. Paši neēdīsim, bet jums ieriebsim:)

Darbs ir, bet nav kas strādā (66)Nacionālā apvienība nākotni redz vietējiem melnstrādniekiem un ievestiem inženieriem
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+