×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
24. aprīlis, 2013
Drukāt

Krievijā aiztur sešu cilvēku nošaušanā Belgorodā aizdomās turēto

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Krievijas pilsētā Belgorodā otrdienas vakarā tika aizturēts vietējais iedzīvotājs Sergejs Pomazuns, kurš tiek turēts aizdomās par sešu cilvēku nošaušanu šajā pilsētā pirmdien, paziņoja Krievijas Iekšlietu ministrija.

32 gadus vecais Pomazuns tika aizturēts, kad ar vilcienu mēģināja izbraukt no tiesībsargājošo iestāžu aplenktā rajona. Policija viņu atpazina un aizturēja, un aizturēšanas laikā viņš ar nazi ievainoja vienu policistu.

Belgorodas slaktiņā aizdomās turētais tika meklēts ne vien Krievijā, bet arī Ukrainā. Belgorodā slepkavu meklēja apmēram 2000 tiesībsargājošo iestāžu pārstāvji.

Pret slaktiņā aizdomās turēto Pomazunu, kurš apsūdzēts sešu cilvēku slepkavībā, kā arī ieroču un munīcijas laupīšanā, kas veikta ar cilvēku dzīvībai un veselībai bīstamu vardarbību, pēc viņa aizturēšanas tika ierosināta arī krimināllieta par mēģinājumu nogalināt tiesībsargājošo iestāžu darbinieku.

Pomazuns otrdienas vakarā Belgorodas dzelzceļa stacijas Ziemeļu parkā uzbruka tur patrulējošiem transporta policijas darbiniekiem un ar nazi ievainoja vienu no viņiem, bet tika aizturēts un aizvests uz iekšlietu nodaļu. Ievainotais policists ir hospitalizēts, un viņa dzīvība nav apdraudēta.  

Pie aizturētā ir atrasti viņa personas dokumenti un nazis ar asins pēdām, bet nav atrasts šaujamierocis.

Pomazuns, kurš ir sācis dot liecības, tiks nosūtīts uz piespiedu psihiatrisko ekspertīzi.

Jau vēstīts, ka Belgorodas pilsētā pirmdien vīrietis atklāja uguni uz garāmgājējiem, nogalinot sešus cilvēkus, tostarp divas pusaudzes.

Apšaudē notikuma vietā gāja bojā pieci cilvēki ‒ trīs medību preču veikala pārdevēji, kā arī divi garāmgājēji, tostarp 14 gadus veca septītās klases skolniece, bet viens ievainots. Ievainotā 16 gadus vecā meitene vēlāk slimnīcā nomira.

Sākotnējā informācija liecina, ka uguni uz cilvēkiem atklāja no medību ieroča.

Iekšlietu ministrija informēja, ka  Belgorodas, kas atrodas 40 kilometru attālumā no Ukrainas robežas, centrā pie medību preču veikala piebrauca automašīna “BMW X5”, no kuras izkāpa vīrietis. Viņš iegāja veikalā un atklāja uguni, tad iznāca uz ielas, kur turpināja šaut.

Pēc tam viņš iekāpa automašīnā un aizbēga, un policija vēlāk mašīnu atrada pamestu blakus kvartālā.

Slaktiņā aizdomās turētais Pomazuns ir ar kriminālu pagātni un 2012.gadā tika atbrīvots no apcietinājuma. Policija pieļauj iespējamību, ka apšaude Belgorodā bijusi savstarpējo rēķinu kārtošana.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+