×
Mobilā versija
+9.2°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
11. septembris, 2013
Drukāt

Krievijā apcietinās šoferi, kurš izraisīja sadursmi ar Rīgas-Maskavas autobusu

Pskov.ruPskov.ru

Tiesa Krievijas Pleskavas apgabalā nolēmusi noteikt drošības līdzekli apcietinājumu šoferim, kurš pagājušajā nedēļā izraisīja sadursmi ar Rīgas-Maskavas autobusu, informē Krievijas Iekšlietu ministrijas Pleskavas apgabala pārvaldes preses dienests.

 

Tas vēsta, ka lēmumu par autobusa vadītāja apcietināšanu pieņēmusi Pleskavas apgabala Opočkas rajona tiesa. Šoferis tiks apcietināts, tiklīdz tiks izrakstīts no slimīcas, kur ārstējas, piebilst preses dienests.

Pašlaik autobusa šoferis atrodas Pleskavas apgabala Pustoškas rajona slimnīcā.

Jau ziņots, ka 7.septembra naktī uz Rīgas-Maskavas šosejas Pleskavas apgabala Pustoškas rajonā sadūrās “Eurolines” Rīgas-Maskavas reisa autobuss MAN ar 50 cilvēkiem – 47 pasažieriem un trim apkalpes locekļiem, un autobuss “Hyundai”, kurā bijuši 47 cilvēki – 45 pasažieri un divi šoferi. Autobusā “Hyundai” bija Krievijas Liberāldemokrātiskās partijas aktīvisti no Pleskavas apgabala Sebežas pilsētas, kas braukuši mājās no pasākuma Maskavā.

Krievijas policijas informācija liecina, ka negadījumā vainojams 1958.gadā dzimušais autobusa “Hyundai” vadītājs, kurš pārpūles dēļ aizsnaudies un iebraucis pretējā braukšanas joslā, ietriecoties Latvijas satiksmes autobusā.

Sadursmē gāja bojā astoņi cilvēki – “Eurolines” autobusā četri cilvēki, no tiem trīs Latvijas pilsoņi – šoferis un divas pasažieres, un četri Krievijas autobusā.

Pret Krievijas autobusa šoferi ierosināta krimināllieta pēc panta par satiksmes un transportlīdzekļa ekspluatācijas noteikumu pārkāpumu aiz neuzmanības, kas izraisījis divu vai vairāk cilvēku nāvi.

{gallery id=”2125″}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+