×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
27. februāris, 2015
Drukāt

Krievija apmāca desantniekus (12)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Dienu pēc Igaunijas Neatkarības dienas militārās parādes Narvā, kurā piedalījās arī citu NATO dalībvalstu, tostarp Latvijas, Lietuvas, ASV, Britānijas, Nīderlandes un Spānijas karavīri, Krievija pie Igaunijas un Latvijas robežas sākusi militārās mācības. Krievijas armijas manevros Pleskavas apgabalā piedalās aptuveni divi tūkstoši karavīru un pieci simti militārās tehnikas vienību. Mācības sākās trešdien, kad pusotrs tūkstotis Krievijas armijas desantnieku atveidoja operāciju, kuras ietvaros tie ieņēma un iznīcināja iedomāta ienaidnieka lidlauku. Paredzams, ka mācības noslēgsies sestdien.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. ka Krievija pārējo savu teritorijas daļu ,kur varētu rīkot savus,,trenniņus” ir norakstijusi vai uzdāvinājusi Ķīnai,jo visu laiku,,trennējās” tikai Ritumvalstu pierobežā,tik maziņa tā krievija palikusi.

 2. TIKA AISARDZIBAS STIPRINASANA NEPIECIESAMS LARVIJAI UN VAIRAK BRUNOTIES .

 3. To nu ko turpini histerizēt? Atbildēt

  Tu esi galīgi nojūdzies ar savām “mācībām”! Laikam piestrādā Krievijas armijā par propagandistu, bet citādi tev patiešām īsa atmiņa. Atgādināšu: kad Krievija sāka Austrumukrainas afēru, tur tevis piesauktās “mācības” pierobežā tika rīkotas vai katru dienu.Vienas beidzās, otras sākās, bez kādas sagatavošanās. Gar Ukrainas robežu nepārtraukti braukāja bruņutransportieri, tanki,”gradi” un skraidīja desantnieki. Krievija, tāpat kā tagad tu teica – neceliet histēriju, tās jau tikai mācības! Kamēr tā nejauši, arī “mācību nolūkos”, visa armāda iemaldījās kaimiņvalsts teritorijā un tagad turpina tevis piesauktās “mācības” Doņeckā un Luganskā. Protams, ka šādām “mācībām” vajag sagatavoties, tur es tev piekrītu, bet citādi tu ar savu propagandu kļūsti smieklīgs.

 4. To es taču teicu-histerizē Atbildēt

  Tu te lieto histērijas jēdzienu, bet pašam nav sajēgas, kas tas īsti ir. Vispirms tā ir emocionāla, neadekvāta izturēšanās. Tieši tāpēc bija šis Narvas parādes un krievu desantnieku salīdzinājums. Redzi, kā tu saki, tajā vienā pusē kādi 15 amīši piedalījās parādē Narvā, bet tūlīt otra puse sarīko “mācības” ar 1500 desantniekiem tajā pat Narvas pierobežā. Nu vai tev pieleca, kas ir neadekvāta, pārspīlēta izturēšanās, jeb, kā tu saki histērija? Ja nesaprati, tad turpini sevi muļķot, bet citi jau tādi nav. Jā, un amīši ir NATO dalībvalsts, tāpat kā Latvija, ko tu arī laikam nezini, tāpēc viņi te var droši atrasties un rīkot kopīgas mācības.

  • nu ko turpini histerizet? Atbildēt

   tieši tava domāšana liecina par neadekvātu, histerisku uztveri, jo kā jau rakstiju, tad nav iespējams uzrikot mācibas otrā dienā kā atbildi. mācibas ir plānots un savlaicigi organizets pasākums. taču tādi histerizētāji kā tu sasaista to kopā ar ” amišu parādi” un piebļaujat netu bezjēgā. aizej apmaini apenes un nespiedz ka tev ieskrēja no bailēm, tad visi nezinās kāds tu varonis:)

 5. Domāju histērija pārākā pakāpē tiek uzkurināta Krievijā. Baltijas valstīs uz sauszemes mācībām atbrauc daži desmiti amerikāņu un krievi uzreiz histērijā: rīko desantnieku, gaisa un jūras spēku manevrus un nepārtrauku lidmašīnu un kuģu vazāšanos gar šo valstu robežu. Tās nav nekādas mācības, jo mācības rīko poligonos. Narvā parādē ierindas soli nodemostrē pāris amerikāņu un tūlīt pretējā robežas pusē kājās ceļ 1500 desantnieku! Vienkārši smieklīgi, krievi jau sāk baidīties no amerikāņu ēnas?

  • es taču teicu-histerizē Atbildēt

   tu esi histerijas klasiskākais paraugs. nu nevar mācibas sarikot vienas dienas laikā lai atbildetu amišu ” parādei” par to jau stāsts ka mes paši kad darām tieši to pašu, tad tas skaitāspatriotiski, kaujas spēju celšana, objektība nepieciešamiba, kadto dara otra puse tā uzreiz sākas- spēka demonstrešana, agresijas izrādišana….
   par to robežu, ari tur mediji tik troksni taisa, jo reāli ne reizi nev musu robeža pārkāpta. un neitrālā telpā visi kam nav slinkums drīkst pārvietoties. jāhisterize butu kā reiz kad ami;šu kuģi tur peld jo kur amerika kur mēs. kremlis vismaz var teikt ka uz kaļiņingradu dodas, amišiem kāds attaisnojums te vazāties?

 6. Vai Tu konkrēti aizstāvēsi savu dzimteni, ģimeni pret šiem izdzimteņiem? Vai ļausi atkal tiem izvarot Tavu māti, meitu un Tevi pašu? LAICĪGI IEMĀCIES RĪKOTIES, LAI MŪS AIZSTĀVĒTU!

 7. visu laiku ir apmāciti, un ari turpmāk tiks apmācīti. ja atceramies ka musu pašu algotņu armijā gada laikā notiek ap desmit mācibām ar un bez vel ārzemnieku piedališanās, tad šāda histerizešana par mācibām citā valstī jau kļūst smiekliga. bet ienaidnieka tēls protams jākultivē, citādi tauta skatisies neviss kas notiek krievijā, bet paskatisies kas notiek pašu sētā. un to jau pieļaut nedrīkst

  • Tu Baigo (1940.) gadu esi piedzīvojis, Tu esi bijis mērķis, ienaidnieks ko iznīcināt?

  • Kas attiecās uz pašu sētu tad tā ir paralizēta.KNAB smird no rašanās brīža,ar partijām , saeimu un prezidenta meklējumiem nav labāk.Tālāk notikumi ap bankām ,tai skaitā ar ,,citadeli,, pasakaini apmaksātiem pētījumiem ,kas neko nepēta,izglītību ,medicīnu u.t.t. Militārās kategorijās runājot notiek nepārtraukta atkāpšanās un frontes līnijas iztaisnošana likvidējot skolas ,slimnicas ,slēdzot ceļus,kas sarukušās populācijas dēļ neatmaksājās.Jo paralizētāka pašmāju sēta ,jo vieglāka un patīkamāka pastaiga desantniekiem pa šo sētu.

  • Jūs esat vāji zombēts. Biežāk apmeklējiet delfi, apollo, tvnet. Vajadzētu ilgāku laiku pavadīt pie televizora.

Draugiem Facebook Twitter Google+