×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
7. marts, 2015
Drukāt

Krievijā arestēti divi aizdomās turamie par Ņemcova slepkavību (5)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Krievijas Federālā drošības dienesta (FDD) vadītājs Aleksandrs Bortņikovs sestdien paziņojis, ka arestētas divas personas, kas tiek turētas aizdomās par opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova slepkavību, vēsta radiostacija “Eho Moskvi”.

Krievijas televīzijas Pirmajam kanālam Bortņikovs pavēstīja, ka aizturēts kāds Anzors Gubaševs un Zaurs Dadajevs, kas abi esot no Kaukāza reģiona.

Viņš piebilda, ka izmeklēšana tiek turpināta.

Atsaucoties uz avotu sniegto informāciju, aģentūra “Interfax” ziņoja, ka aizturētie esot tiešie slepkavības izpildītāji.

Taču vēlāk izmeklēšanas komitejas tīmekļa vietnē parādījās paziņojums, ka aizturētais Gubaševs un Dadajevs saskaņā ar izmeklēšanas materiāliem esot saistīti gan ar nozieguma organizāciju, gan izpildi.

Lūgumi par aizturēto paturēšanu apcietinājumā tiesai tikšot iesniegti svētdien vai pirmdien.

Tajā pašā laikā aģentūra “Interfax”, atsaucoties avotu, kas labi informēts par izmeklēšanas gaitu, paziņojusi, ka Ņemcova slepkavības pasūtītāji varētu atrasties ārvalstīs.

Šobrīd šī versija tiekot aktīvi pārbaudīta, izmeklētājiem pamazām atsakoties no citām versijām.

Savukārt kāds avots tīmekļa ziņu vietnei “LifeNews” esot pavēstījis, ka šobrīd Krievijas varasiestādes meklējot vēl četrus aizdomās turētos, kas esot snieguši atbalstu arestētajām personām.

Viņi esot Gubaševu un Dadajevu nodrošinājuši ar ieročiem, kā arī izsekojuši Ņemcovu.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Tūlīt pēc slepkavības tika izteikta versija, ka tie droši vien būšot kaukāzieši. Preģojums piepildās. Otrkārt
  aizturētos aizdomās turamos neviens izmeklētājs nesauc vārdos, lai nesarežģītu izmeklēšanu. Te visi vārdi jau publiski zināmi, kaut viņi ir tikai aizdomās turamie. Varētu turpināt, bet nav vērts, jo viss ir pārāk
  “baltiem diegiem šūts”…

 2. Arī Krievijaā “Gumušas stāsts”. Laika, Putins un čekisti Krievijā skatās “Gumušas stāsts “filmu, ta’dēl tiesībsargi stāsta pasakas. Pasakas kādreiz beidzas arī bēdīgi, tā var notikt ar šiem “izpildītājiem”. Slepkavas parasti ieročus atstāj uz vietas, līdzi neņem divu iemeslu dēļ – lai nebūtu klāt pierādījumu, otrkārt, lai pierādītu pasūtītājam, ka šāvuši tieši šie, tie, kuriem iedoti ieroči, bet te jau pavīd doma, ka tiek turēti aizdomās arī par ieroču glabāšanu, nēsāšanu vai tml.

 3. Vella kalpi esot ieslodzīti Peitavas tornī….

 4. Kā jau tas bija paredzams slepkavas izrādijās “ļica kavkazskix nacionaļnostej” , lūk ko nozīmē
  atrasties Krievijas valsts teritorijā nelaikā.

 5. … Dadajevs … vai brivpratigais no pieKaukazas … !

  … Vesture atkartojas senaja baltu zeme … !

Draugiem Facebook Twitter Google+