×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
7. septembris, 2013
Drukāt

Krievijā avarē autobuss no Rīgas; negadījumā bojā gājuši deviņi cilvēki (foto, video)

www.pskov.ruwww.pskov.ru

Šonakt Pleskavas apgabalā, Krievijā, saduroties ar citu autobusu, avarējis uzņēmuma “Ecolines” satiksmes autobuss Rīga-Maskava.

 

Kā ziņo Krievijas aģentūra “RIA-Novosti”, negadījumā bojā gājuši kopumā deviņi cilvēki, bet ievainoti vēl vairāk nekā 20, no tiem 19 nogādāti vietējās slimnīcās.

Kā aģentūrai LETA apstiprināja “Ecolines” sabiedrisko attiecību konsultante Maija Prozoroviča, negadījumā bojā gājuši četri cilvēki, kuri bijuši autobusā Rīga-Maskava. Ievainoto skaits vēl tiek precizēts.

Latvijas konsulātā Pleskavā aģentūru LETA informēja, ka saskaņā ar Krievijas Ārkārtas situāciju ministrijas sniegto informāciju četri Latvijas pilsoņi ar dažādām traumām nogādāti Pleskavas apgabala pilsētas Veļikije Luki slimnīcā. Konsulāta rīcībā patlaban nav informācija, ka starp bojā gājušajiem būtu Latvijas valstspiederīgie.

{gallery id=”2125″}

Kopumā satiksmes autobusā bijis 21 Latvijas valstspiederīgais. Krievijas Ārkārtas situāciju ministrijas sniegtā informācija vēl tiek papildināta un precizēta, uzsvēra konsulātā.

Saskaņā ar sākotnējo informāciju, traģiskais negadījums noticis plkst.4.15 pēc Maskavas laika, kad šosejas Maskava-Rīga 519.kilometrā, 30 kilometru attālumā no apdzīvotās vietas Pustoška frontāli sadūrušies divi autobusi – reisa autobuss “MAN” no Rīgas un autobuss “Hyundai”, kas bijis ceļā no Maskavas uz Sebežu. “MAN” autobusā bijuši 47 pasažieri un trīs apkalpes locekļi, savukārt “Hyundai” autobusā bijuši 45 pasažieri un divi apkalpes locekļi, vēsta “RIA-Novosti”.

Kā informēja Prozoroviča, traģēdijas vietā jau ieradušies “Ecolines” pārstāvji, lai sniegtu nepieciešamo palīdzību satiksmes autobusa pasažieriem. Tāpat tika nosūtīts cits “Ecolines” autobuss, kas galamērķī nogādā pirmo 21 pasažieri, kas varēja turpināt ceļu.

Krievijas policijas informācija liecina, ka negadījumā vainojams “Hyundai” vadītājs, kurš iebraucis pretējā braukšanas joslā, ietriecoties Latvijas satiksmes autobusā.

Arī saskaņā ar “Ecolines” rīcībā esošo informāciju negadījumu izraisījis Krievijas autobusa vadītājs, iebraucot pretējā braukšanas joslā.

{source}
<iframe width=”640″ height=”480″ src=”//www.youtube.com/embed/1vf4w7HRo5g” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+