×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
23. aprīlis, 2015
Drukāt

Krievija cer, ka Ziemeļkorejas diktators tomēr apmeklēs Maskavu

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Par spīti runām, ka Ziemeļkoreja uz Maskavu dalībai 9. maija svinībās varētu nosūtīt ceremoniālo valsts galvu Kimu Jonnamu, Krievija tomēr cer, ka Maskavu maijā apmeklēs Ziemeļkorejas diktators Kims Čenuns, paziņoja Krievijas vēstnieks Dienvidkorejā Aleksandrs Timoņins.

“Mēs ceram uz Korejas Tautas Demokrātiskās Republikas augstākā līdera vizīti. Mēs runājam par Kimu Čenunu, Ziemeļu augstāko līderi,” preses brīfingā vēstniecībā sacīja diplomāts. “Līdzās galvenā pasākuma apmeklēšanai varētu notikt arī divpusēja tikšanās ar prezidentu Vladimiru Putinu.”

Kopš Phenjana, kā tiek ziņots, pieņēmusi ielūgumu apmeklēt Maskavas pasākumus, izskanējušas runas, ka Ziemeļkoreja galu galā varētu nosūtīt ceremoniālo valsts galvu Kimu Jonnamu.

Ziemeļkorejas medijos nav parādījušās nekādas norādes par to, kas varētu varētu apmeklēt Maskavas sarīkojumus un vai vispār kāds uz turieni brauks. Kims Jonnams regulāri dodas ārzemju braucienos. Viņš pārstāvēja Ziemeļkoreju arī šonedēļ notikušajā Āzijas-Āfrikas samitā Džakartā. Ja Kims Čenuns tomēr apmeklēs Maskavu, tā būs viņa pirmā ārvalstu vizīte, atrodoties augstajā amatā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+