×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
26. novembris, 2015
Drukāt

Krievija gatavo sankcijas pret Turciju (2)

medvedevs_afpleta2

Reaģējot uz savas lidmašīnas notriekšanu pie Sīrijas robežas, Krievija gatavo virkni ekonomisku sankciju pret Turciju, ceturtdien paziņoja Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs.

“Valdībai, reaģējot uz šo agresijas aktu, dots rīkojums izstrādāt pretpasākumu sistēmu ekonomikas un humanitārajā sfērā,” uzrunājot valdības locekļus norādīja Medvedevs.

Viņš piebilda, ka starp plašajām soda sankcijām varētu būt kopīgo ekonomisko projektu apturēšana, finanšu un tirdzniecības ierobežojumi, kā arī muitas tarifu grozīšana.

Sankcijas tiks vērstas arī pret tūrisma un transporta sektoriem, kā arī skars darba tirgu un “humanitāros kontaktus”, norādīja Medvedevs.

“Es ierosinu visu to paveikt divu dienu laikā, lai mēs varētu ķerties pie atbilstošu procedūru ieviešanas, cik drīz vien iespējams,” ministriem sacīja valdības vadītājs.

Maskava jau iepriekš aicinājusi Krievijas pilsoņus atturēties no ceļojumiem uz Turciju, kā arī pastiprinājusi importējamo turku pārtikas un lauksaimniecības ražojumu kontroli.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. … Medvedevs un Putins apgriez sev degungalus ar savu pazinojumu … !

    … Ar sankcijam par ‘ sadu agresiju …’ pret Krievijas lidmasinu … nu nevares neko panakt !

    … Bus tikai jaatvainojas vien, krievu centralas kontroles iztrukums par saviem militariem spekiem uz vietas paradas to agresija pret NATO vienmer un visur … !

  2. … Medvedevs un Putins apgriez sev degungalus ar savu pazinojumu … !

    … Ar sankcijam par ‘ sadu agresiju …’ pret Krievijas lidmasinu … nu nevares neko panakt !

    … Bus tikai jaatvainojas vien, jo krievu pasu stulbums un centralas kontroles iztrukums par saviem militariem spekiem uz vietas jau paradas to agresija pret NATO vienmer un visur … !

Draugiem Facebook Twitter Google+