×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
28. janvāris, 2015
Drukāt

Krievijā grib pieņemt ziņojumu par “Austrumvācijas aneksiju 1989. gadā” (13)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas parlamenta apakšpalātas jeb Valsts domes priekšsēdētājs Sergejs Nariškins licis parlamenta ārlietu komitejai izskatīt iespējas pieņemt ziņojumu, kurā tiktu vērtēta “Vācijas Federatīvas republikas veiktā Vācijas Demokrātiskās republikas aneksija 1989. gadā”, informē Krievijas ziņu aģentūra “Tass”.

Ar ierosinājumu sagatavot šādu ziņojumu klajā nāca Krievijas Komunistiskās partijas deputāts Nikolajs Ivanovs. Viņš paziņojis, ka šāds ziņojums būtu atbildes solis Eiropas Padomes Parlamentārās asamblejas pieņemtajam ziņojuma par Krimas aneksijas nosodīšanu. “Jo vairāk – atšķirībā no Krimas Vācijas Demokrātiskajā republikā referendums netika organizēts,” sprieda Ivanovs.

Nariškins licis Krievijas parlamenta apakšpalātas starptautisko attiecību komitejai izskatīt ziņojumu par “Austrumvācijas aneksiju” pirms tā nodošanas balsojumam Valsts domē. Arī pats Nariškins iepriekš paziņojis, ka Krimas pievienošanu Krievijai nevarot dēvēt par aneksiju, jo tādā gadījumā “varētu runāt par to, ka Vācijas Federatīvā republika anektēja Austrumvāciju”.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Krievs tak ir viens bezsmadzeņu radījums.

 2. Voloģa Nerriškins Atbildēt

  Krievi nodarbojas ar propagandu, jo savu impēriju attīstīt viņi neprot. Bet saturēt to vajag!

 3. ko nu viņi grib , to lai ziņo

 4. Rietumi tacu ir nelegali sagrabusi PSRS satelitvalstis ka ari vairakas PSR republikas ta skaita ari Pribaltiku. Tagad Krievijai pienacis laiks atgut nolaupito.

 5. JO TĀLĀK, JO TRAKĀK!!!

 6. … KRIEVIJAS PASREIZEJA KRIMINALA VARA, AR TURPINOSIEM, TAS VECO KOMUNAKU ZOMBETO UN IZLIETOJAMO IDIOTU SASTADITIEM UN TIPISKIEM INTERNACIONALO LIGUMU, KONVENCIJU UN PEC LIKUMA UN TRADICIJU NEIESPEJAMIEM INTERPRETACIJAS IZLECIENIEM … NO TIESISKAS PASAULES UZ INTERNACIONALO LIGUMU, LIKUMU UN KONVENCIJU PASIESAKTO HAOSSU … PIERADA SAVU PIENEMTO UN NELIKUMIGO STATUSU … KA ARI TURPINAT PASTAVET KA CCCP LEGALA PECTECE, KA LEGALA VALSTS ANO SASTAVA…

  … UN JO VAIRAK VISA PASAULES DIPLOMATIJA MEKLE PRECEDENTUS, LAI ATSPEKOTU KREMLA ‘LIELOS MELUS’ , JO VAIRAK, UN BEIDZOT, TA SAK IZPRAST CIK SVARIGA IR PALIKUSI BALTIJAS VALSTS OKUPACIJAS UN GENOCIDA VESTURE, KA ARI TURPINOSA TERITORIALA AGRESIJA PRET TO … (ABRENES u.t.t., LATGALES….) UN TO OKUPACIA, LAI SPETU ATGRIEZTIES PIE ETISKAS UN MORALAS UN TO RADITAS MIERPILNAS PASAULES…………… !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. Un kā tad ar Kaļiņigradas-Kēnisbergas apgabalu! To taču PSRS drīkstēja okupēt tikai zināmu laiku, kurš jau sen beidzies!

 8. Prātiņ, nāc mājās!

 9. Vai tauta var sajukt prātā? Atbildēt

  Tie .. ir ķerti !

 10. Abrenē arī netika rīkots referendums – krievu okupanti ņēma un sagrāba latviešu zemi.

  • Vai tad 1940.gadā Baltijas valstīs tika rīkots referendums?

   • Tika sarīkots – ivanovs, nariškins, putins un visi par. Teicu – tas 1940. gad;ā un nebijāt vel dzimuši – nu un. Ticu tie nav pilsoņi – nu un. Teicu , ka tāds referendums Latvijā nav bijis – nu un. Mēs nolēmām un viebalsīgi. Absurda teātris, kur nopietna attieksme pret pasaules lietām – nu un… Krimā jau bija nu un…

Draugiem Facebook Twitter Google+