×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
11. maijs, 2018
Drukāt

Krievija grib piespiest NATO atstāt Baltijas jūru (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Igaunijas aizsardzības ministrs Jiri Luiks

Krievija ar agresīvu uzvedību starptautiskajos ūdeņos mēģina piespiest NATO atstāt Baltijas jūru, intervijā Somijas laikrakstam “Helsingin Sanomat” sacījis Igaunijas aizsardzības ministrs Jiri Luiks. “Krievijas karakuģi acīmredzami mēģina piespiest NATO pamest Baltijas jūru,” norādījis Luiks.

Ministrs sacīja, ka Krievijas karakuģi seko NATO kuģiem vai aizšķērso ceļu nelielā attālumā, bet Krievijas militārās lidmašīnas veic manevrus virs NATO kuģiem nelielā augstumā. “Tas notiek starptautiskajos ūdeņos,” sacīja ministrs, piebilstot, ka tā ir labas jūrniecības prakses pārkāpšana. Luiks arī norādīja uz Krievijas bruņojuma izvietošanu Baltijas jūras reģionā un taktisko raķešu kompleksu “Iskander” un raķešu sistēmu “S-400” izvietošanu Kaļiņingradas apgabalā. Ministrs sacīja, ka Krievija gatavojas dislocēt Baltijas jūras reģionā vēl daudz militārā aprīkojuma, kas liecina par tās agresivitāti. “Krievija ir attīstījusi augsta līmeņa sistēmu karavīru pārvietošanai, kas nozīmē, ka vienības, kas šodien ir pie Ukrainas robežas, rīt var būt pie Baltijas valstu robežas,” norādīja Luiks.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Nekavejoties likvidet Schröder un tagad ari Merkel paktu, Nord Stream 2, ar kremli.Tas ir Ribentrop – Molotow pakta atkartojums. Nodeviba pret civilizetas pasaules valstim un tautam.

  2. Diez vai krievi tā domā. Ar agresīvu uzvedību viņi panāk gluži pretējo – NATO spēku palielināšanu Baltijas reģionā!

  3. Krievija grib dominēt VISĀS PASAULES JŪRĀS! NAV nekas jauns šāda uzvedība.NE VELTI un ne bez NĀKOTNES REDZĒJUMA Krievija palika Kaļiņingradā. Vēsture labi atspoguļo Krievijas it kā nevainīgo ”ievākšanos ” brīvās Latvijas ostās un pilsētās 1939.gadā, lai 1940.gadā veiktu tālākās darbības tās pakļaušanai savai varai un liktu Ulmanim bez IERUNĀM izpildīt Krievijas prasības…Sekoja paziņojums, ka Latvija PATI IZTEIKUSI vēlēšanos iestāties PSRS….Tālāk zinām, kas un kā notika!? Igauniju un Lietuvu piemeklēja tas pats liktenis. Viņu prezidenti bēga, bet kur aizbēgt? VISUR VAR ATRAST UN SODĪT! NATO IR VIENĪGAIS MŪS AIZSTĀVOŠAIS FAKTORS. CITA NAV UN DRĪZUMĀ ARĪ NEBŪS, JO ES NAV SAVU BRUŅOTO SPĒKU. Merkele acīmredzot nav pratusi sarunāties ar ASV prezidentu…KAS IR VĀCIJAS UN FRANCIJAS SADARBĪBA PRET KRIEVIJU???????????? NEKAS!

  4. vel viens dirsejs , kam mēle ar smadzenem nav savienota. stāsta nereālas pasakas (ap baltijas jūru pamatā vien nato valstis vien ir atiecigi izspiest nav iespejams) , bet pasutits ka jādirš un šis paklausigi dara

Draugiem Facebook Twitter Google+