×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
24. aprīlis, 2012
Drukāt

Krievijā grib rīkot «Miljonu gājienu»

Krievijas opozīcija iesniegusi galvaspilsētas Maskavas mērijā lūgumu ļaut rīkot 6. maijā “Miljonu gājienu” pa Tveras ielu pilsētas centrā un mītiņu Manēžas laukumā, paziņoja radikāli kreisais politiķis Sergejs Udaļcovs no Kreisās frontes.


 

“Tikko iesniedzām Maskavas valdībai apstiprināšanai lūgumu 6. maijā rīkot gājienu pa Tveras ielu no Triumfa līdz Manēžas laukumam, kur notiks mītiņš,” aģentūrai “Interfax” klāstīja Udaļcovs. Viņš atklāja, ka akcijas iniciatori ir tie paši cilvēki, kas organizēja mītiņus Maskavas Jaunā Arbata ielā un Puškina laukumā. Viņi esot gatavi sarunām ar galvaspilsētas varas iestādēm gadījumā, ja tiks atteikta gājiena un mītiņa rīkošana pa izraudzīto maršrutu. Iepriekš Udaļcovs paziņoja, ka “Miljonu gājienā” Maskavā ieradīsies apmēram 20 tūkstoši cilvēku no citiem Krievijas reģioniem. “Ir jārīko jaunas parlamenta apakšpalātas un prezidenta vēlēšanas. Tā ir mūsu galvenā prasība, un mēs par to cīnīsimies,” uzsvēra opozicionārs.

Ideju par “Miljonu gājiena” rīkošanu Udaļcovs pauda 10. marta mītiņā Maskavas Jaunā Arbata ielā, kas bija vērsts pret prezidenta vēlēšanu rezultātiem, ar kuriem par 4. martā notikušo vēlēšanu uzvarētāju tika pasludināts premjerministrs Vladimirs Putins. 7. maijā notiks Putina inaugurācijas ceremonija.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+