×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
9. marts, 2015
Drukāt

Krievija iegādājas kamuflāžas tīklus no Šveices 85 miljonu eiro vērtībā (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievija ir iegādājusies no Šveices kamuflāžas tīklus 85 miljonu eiro vērtībā, kurus tā bija pasūtījusi pirms Šveices sankciju noteikšanas pret Krieviju Ukrainas konflikta dēļ, ziņoja Šveices prese.

Šie augstās tehnoloģijas kamuflāžas tīkli ļauj izvairīties no noteikšanas ar radariem un infrasarkano staru detektoriem. Kontrakts par to iegādi tika parakstīts pērnajā augustā, pirms Šveice nolēma pievienoties Eiropas Savienības noteiktajām sankcijām pret Krieviju, ziņu aģentūrai ATS paziņoja Šveices valsts ekonomikas lietu sekretariāta oficiālais pārstāvis Fabians Maienfišs, apstiprinot preses ziņas.

Viņš atteicās nosaukt vārdā Krievijas uzņēmumu, kas veicis šo pirkumu, un Šveices firmu, kas piegādājusi šo preci. ASV un ES noteica pirmās sankcijas pret Krieviju pērnā gada martā. Konfliktam Ukrainā ieilgstot, vēlāk tika noteiktas jaunas sankcijas.

Šveices firma piegādāja pirmo kamuflāžas tīklu partiju 54 miljonu Šveices franku (50,5 miljonu eiro) vērtībā pagājušā gada oktobrī, bet pārējo pasūtījuma daļu piegādāja divus mēnešus pēc tam, ziņoja Šveices laikraksti “Le Matin Dimanche” un “SonntagsZeitung”. Tas bija lielākais darījums par Šveices militārā aprīkojuma pārdošanu kādai Krievijas kompānijai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. un ko tad vinji ar tiem dariis? zivis kjers vai? Skaidrs, ka atkal, lai taisiitu ziepes un paliktu neredzami

Draugiem Facebook Twitter Google+