Pasaulē

Krievijā iereibušām skolniecēm uzbrūk zoodārza tīģeris 1

Foto EPA/LETA

Krievijas pilsētā Barnaulā vietējā zooloģiskā dārza tīģeris svētdienas vakarā uzbruka 13 gadus vecai skolniecei, kas kopā ar draudzeni bija iekļuvusi zooloģiskā dārza teritorijā pēc tā slēgšanas, vēsta ziņu portāls lenta.ru.

Incidents notika Barnaulas zooloģiskajā dārzā “Meža pasaka”, kad abas skolnieces piegāja pie voljēra, kurā atradās deviņus gadus vecais tīģeris Lotoss.

“Pusaudzes klaudzināja un kliedza, cenšoties izraisīt dzīvnieka reakciju. Plēsējs vispirms aizķēra jaku, pēc tam sāka vilkt vienu meiteni aiz kājas pie sevis, bet nožogojuma restes bija tik šauras, ka dzīvniekam tas neizdevās,” stāstīja zooloģiskā dārza direktors Sergejs Pisarjovs.

Tīģeris saplosīja skolnieces kājas muskuļus. Sadzirdot abu meiteņu kliedzienus, atskrēja apsargs, kurš izsauca Ārkārtas situāciju ministrijas darbiniekus, ārstus un policiju.

Cietusī tika aizvesta uz Barnaulas pilsētas 12.slimnīcas traumatoloģijas nodaļu, kur viņai veica operāciju. Viņas dzīvība nav apdraudēta.

Ziņu vietne “LifeNews” informēja, ka skolnieces glābšana ilgusi apmēram 40 minūtes. “Labi, ka zooloģiskajā dārzā bija seši vai septiņi cilvēki. Visi bija šokā, lai kā centās viņu izglābt, tas tikai saniknoja kaķēnu, kas arvien vairāk mēģināja nokost [meitenes] kāju,” stāstīja notikuma aculiecinieks.

Aculiecinieki arī atzīmēja, ka skolnieces bijušas alkohola reibuma stāvoklī.

Par notikušo ir sākta pirmsizmeklēšanas pārbaude. “Ir tiesiski jānovērtē zooloģiskā dārza darbinieku darbības, kuri pieļāva nepiederošu cilvēku klātbūtni iestādes teritorijā ārpus darba laika,” teikts Krievijas Izmeklēšanas komitejas Altaja novada pārvaldes vietnē.

LA.lv