×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
18. marts, 2015
Drukāt

Krievija izsludina augstāko kaujas gatavību arī Centrālā kara apgabala īpašo uzdevumu vienībās (7)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas Centrālā kara apgabala vadība izplatījusi paziņojumu, kurā norāda, ka kaujas gatavība izsludināta arī šī kara apgabala īpašo uzdevumu vienībās, kā arī armijas un gaisa spēku vienībās, kas izvietotas Volgas apkaimē, Urālos un Sibīrijas rietumos, informē Krievijas ziņu aģentūra “RIA Novosti”.

“Izpildījuši augstas kaujas gatavības uzdevumus, vienības tika nogādātas uz īpašām vietām, kurās karavīri veiks treniņu uzdevumus,” teikts Krievijas centrālā kara apgabala vadības izplatītajā paziņojumā. Tajā arī skaidrots, ka šajos treniņos notiks šaušanas apmācības, kaujas transportlīdzekļu mācības, kā arī helikopteru treniņi.

Iepriekš Krievijas Aizsardzības ministrija izsludināja augstāko kaujas gatvību Baltijas flotē, Austrumu kara apgabala motorizēto strēlnieku vienībās, Dienvidu kara apgabalā un Rietumu kara apgablā un Gaisa desanta karaspēka vienībās. Kopš gada sākuma Krievijas bruņotie spēki veikuši vairāk nekā trīsdesmit militārās mācības visā valstī.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Vstavai stana ogromnaja,vstavai na smertnij boj!-Te nu ir miera baloži,cīnītāji pret fašismu kaimiņvalstīs.

  2. Baidās no savas tautas. Cerams. Aleksandrs malacis, nav mīkstais.

  3. iemācies rakstīt un nemurgo,interesnti kas tā tāda” Latvijas republikas valde”

  4. Latvijas austrumu kaimiņš, Krievijas Federācija, ir valsts- agresors, un latviešiem nevar būtu nekādas ilūzijas par savu nākotni blakus ar sarkanam zvēram. Mums nav tiesību gaidīt zvēra žēlsirdību – ja mēs nodosim mūsu bērnību un jaunību, mums nebūs piedošanas. 20. gadsimtā, 39. gadā drošības līnija maršala Mannerheima palīdzēja mūsu kaimiņiem Suomi izglābt no sarkana zvēra jaunu DEMOKRĀTIJU, kas veiksme eksistē gan šodien!
    PRIEKŠLIKUMS LATVIJAS REPUBLIKAS VALDEI: GAR VISAS ROBEŽAS ” LATVIJA-KRIEVIJA ” NEKAVĒJOTIES SĀKT DROŠĪBAS LĪNIJAS BŪVNIECĪBU. Ir zināms, kas par tos nauda Latvijā ir ! Ir zināms, kas mūsu kaimiņi Ukrainā ir vajadzīgi uz to rasējumi ! Ir zināms, kas Transatlāntijas karaspēks NATO var garantēt Latvijai darba drošību !

    • Vajag tikai iemest acis Krievijas dažādos mēdijos ,gan par ,gan pret.Skaidrs ir viens ,ka viņu cilvēki vēl vairāk baidās ,jo saprot ,ka tad arī ar viņiem būs cauri ,pirmāmkārtām.Jo uzbrukt Krievijai neviens netaisās .Viss tas ir ,lai veicinātu visā PASAULĒ BAILES UN BRUŅOŠANOS.Ierādītu ,cik mēs spēcīgi ,lai atceltu saankcijas ,jo valsts kā tāda grimst.

  5. Bet lai viņi SAVĀ VALSTĪ dara ko grib!!! Nu un NATO netrenējās, sēž uz soliņa un sauļojās – neticu?

Draugiem Facebook Twitter Google+