Mobilā versija
+1.8°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
28. novembris, 2016
Drukāt

Krievijā jūsmo par Fijona uzvaru Francijas priekšvēlēšanās

Foto Sputnik/Scanpix/LETAFoto Sputnik/Scanpix/LETA

Fransuā Fijons

Krievijas mediji pirmdien pauž gandarījumu par to, ka Francijas Republikāņu partijas nomināciju prezidenta amatam izcīnījis bijušais Francijas premjerministrs Fransuā Fijons, kurš ir labi pazīstams ar savu prokrievisko nostāju starptautiskajā politikā.

“Fransuā Fijons starptautiskajā politikā ir vispragmatiskākais kandidāts,” pauž Krievijas oficiālā ziņu aģentūra “RIA Nosvosti”.

“Fijons atbilda Francijas tautas cerībām,” norāda Pirmais kanāls, kas ir populārākais televīzijas kanāls Krievijā.

Fijons “spēja novērtēt klusējošā vairākuma viedokli” Francijas laukos, vēlētāju uztverē “iemiesojot tradicionālās vērtības”, skaidro telekanāls NTV.

“Fijons vēlētājiem ir tuvāks nekā Alēns Žipē vairākos jautājumos – cīņa pret “Islāma valsti”, homoseksuāļu laulības un Krievija,” tviterī norāda Krievijas parlamenta augšpalātas deputāts Aleksejs Puškovs.

Kremļa preses sekretārs Dmitrijs Peskovs pirmdien sniedza neitrālu komentāru.

“Protams, ir kandidāti, ar kuriem mūsu prezidents dažkārt ir komunicējis ciešāk pēdējo gadu laikā, un ir kandidāti, ar kuriem viņš ir runājis retāk un kurus viņš nezina tikpat labi,” sacīja Peskovs.

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+