×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
9. janvāris, 2014
Drukāt

Krievija liedz igauņu zivju un piena produkcijas ievešanu (5)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ilustratīvs attēls

Sākot ar šodienu, Krievijas Federācijas lauksaimniecības kontroles dienests noteicis liegumu ievest valst īvienpadsmit Igaunijas piena un zivju pārstrādes  uzņēmumu produkciju, informē Krievijas ziņu aģentūras.

Lauksaimniecības kontroles dienesta priekšsēdētājs Sergejs Dankverts sacījis, ka lēmums par importa ierobežojumiem pieņemts pēc oktobrī Igaunijas uzņēmumos veiktajām pārbaudem. Liegumu oficiālais iemesls ir “nepieciešamo kontroles pasākumu trūkums piena produkcijas uzņēmumos”. “Pašreizējā kontroles sistēmā netiek atrunāta visu to antibiotiku izmantošana, kas tiek atrunāta muitas savienības kontroles likumos,” apgalvo krievu uzraugi. Tāpēc ierobežojumi noteikti pieciem piena un sežiem zivju produktu ražotājiem. Ar draudiem par liegumu noteikšanu Igaunijas produkcijai Krievija klajā nāca jau decembrī.

Tikmēr iepriekš aizliegtā Lietuvas piena produkcija tuvākajā laikā jau atkal varētu atgriezties Krievijas lielveikalu plauktos. Lietuviešu pienu Krievija par nederīgu atzina trīs mēnešu garumā, taču tagad tas atkal ir gana labs. Liegumu Lietuvas piena produktu importam noteica Krievijas patērētāju tiesību aizsardzības biroja bijušais priekšnieks Genādijs Oņiščenko.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Arī es nopirku Latvijas ražotos zivju konservus – fabriku nesaukšu – vieni mēsli… Ja tādus ražo tad gan jāaizliedz arī Latvijā. Žēl, ka lLatvijā nav nekādas kvalitātesinspekcijas… Ja arī tāda ir, tad par cik?

  2. Neaizmirstiet, mēs tajā sarakstā esam nākamie!Varu saderēt, ka līdz vasarai viss notiks. Diemžēl, pareģojumam ir lemts piepidīties! Garantēju par 105%!

  3. interesanti cik krievjas pusee dzers kafiju tagad bez piena 😀

Draugiem Facebook Twitter Google+