Mobilā versija
+4.6°C
Ziedonis
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
2. aprīlis, 2014
Drukāt

Krievija: NATO lēmums apturēt sadarbību atsauc atmiņā Auksto karu (4)

FOTO: LETAFOTO: LETA

NATO lēmums apturēt sadarbību ar Krieviju atgādina Aukstā kara laiku, ar šādu paziņojumu trešdien nāca klajā Krievijas pārstāvis NATO Aleksandrs Gruško.

“NATO modušies Aukstā kara pamatinstinkti, attiecīgi ietekmējot arī retoriku,” tviterī pavēstīja Gruško. “”Alianse ir apdraudēta!” Šķiet, ka nodokļu maksātājiem nāksies atmaksāt militārās mācības.”

Krievijas premjerministra vietnieks Dmitrijs Rogozins NATO lēmumu uztvēris ar izsmieklu, norādot, ka tas pieņemts 1.aprīlī.

“Pēdējo reizi viņi iesaldēja [sadarbību] uz trim mēnešiem, un tas tika atcelts līdz decembrim,” norādīja Rogozins, atsaucot atmiņā 2008.gada notikumus. “Ko es varu pateikt, tas ir Aukstais karš, tāpēc viņi joprojām iesaldē.”

Jau ziņots, ka NATO ārlietu ministri otrdien sanāksmē Briselē vienojās iesaldēt visu sadarbību ar Krieviju gan civilos, gan militāros jautājumos, šādi reaģējot uz Krievijas rīcību Ukrainā.

Krievija kopš februāra beigām okupējusi Ukrainai piederošo Krimas pussalu.

Neilgi pēc tam Krievijas parlaments ratificēja “līgumu” par Krimas aneksiju, un Krievijas prezidents Vladimirs Putins parakstīja attiecīgu likumu par Ukrainai piederošās pussalas iekļaušanu Krievijas sastāvā.

Starptautiskā sabiedrība ir asi nosodījusi Maskavas rīcību un atteikusies atzīt Krimas aneksiju.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kurš tad ir šo situāciju radījis, jaucoties otras valsts iekšējās lietās, kā paši pirms tam oficiāli paziņoja ???

  2. Un ko nozīmē Krievijas izdarības? Vai tās neatgādina nacistiskās Vācijas pilnīgu kopiju?

  3. Nu shada lielummanija piemiit tikai ipashi apdavinatiem

  4. … Grusko un Rogozina sarkastiskie komentari, saja nopietnaja bridi, nevar nakt no kada vesela prata eksponata … jauzmanas no nerealas pasaules ‘kabina drudzi’ inficetiem … to izdaribam un vinu konsekventam izdaribam …

Dienas klāt pie atvaļinājuma, ja ir bērns vai jākopj slimnieks. Ierosinājums EiropāEiropas Komisija ierosina noteikt labākus vecāku atvaļinājuma standartus
Draugiem Facebook Twitter Google+