×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
9. oktobris, 2014
Drukāt

Krievija nevar atļauties bruņošanās programmu (4)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Krievija ilgtermiņa perspektīvā nevarēs atļauties izpildīt iepriekš plānoto valsts bruņošanās programmu, paziņojis finanšu ministrs Antons Siluanovs.

“Pašreizējo programmu veidoja, vadoties pēc iepriekšējām, daudz optimistiskākām makroekonomiskajām prognozēm par ekonomiku un budžeta ieņēmumiem, salīdzinot ar pašreizējo stāvokli. Tagad jāgatavo jauna bruņošanās programma, kurā jāpārskata izdevumu apjoms, lai tas būtu reālistisks un Krievijas budžets to spētu finansēt,” Federācijas padomē paziņoja Siluanovs. Līdzšinējais plāns paredzēja bruņošanās programmai un militāri tehniskā kompleksa uzņēmumu attīstībai līdz 2020. gadam tērēt 23 triljonus rubļu (460 miljardus eiro), taču šobrīd Krievijas ekonomika nonākusi uz lejupslīdes sliekšņa un saskaras ar budžeta ieņēmumu pildīšanas problēmām.

Krievijas varasiestādes plāno ierobežot to ierēdņu un drošības dienestu darbinieku ceļošanu uz ārzemēm, kuriem ir pieejama slepena informācija. Ierobežojumi var skart arī deputātus un senatorus. Tiek gatavots atbilstošs federālais likums, sacījis Valsts domes vadībai tuvs informācijas avots. Ierēdņiem, kam ir pieeja valsts noslēpumam, “obligātā kārtā tiks atņemtas pases, un tās tiks izsniegtas tikai uz izceļošanas laiku ar vadības atļauju”, sacījis avots valdībā. Drošības dienestu pārstāvjiem doties uz rietumvalstīm ir aizliegts kopš aprīļa. Šo iestāžu darbiniekiem jau sākuši atņemt pases.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kas tur īpašs atņems pases… Vienkārši atgriešanās padomju savienībā…

  2. Ar sankcijām nepieveica ziemeļkoreju, ka tas var izdoties ar krieviju neticu.Ja gribi dzīvot mierā gatavojies KARAM vai VORKUTAI.

  3. Krievu nacistus var pieveikt ar ekonomisko karu. Pats Pūķins būtu par saviem noziegumiem pakarams.

  4. laipni lūgti atpakaļ pagātnē… nākamais posms būs katorgas atjaunošana.

Draugiem Facebook Twitter Google+