Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
14. janvāris, 2014
Drukāt

Krievijā no tirdzniecības izņem 24 000 Latvijas šprotu kārbu (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Krievijas patērētāju aizsardzības dienests “Rospotrebnadzor” apturējis Latvijas uzņēmuma “Kolumbija” šprotu partijas tirdzniecību, teikts otrdien izplatītajā dienesta paziņojumā. No tirdzniecības izņemti 24 000 šprotu kārbu.

Šprotu tirdzniecība apturēta veikalos “Perekrjostok” un “Ašan” Maskavā un Maskavas apgabalā.

Dienests šādu soli pamato ar to, ka kontroles un uzraudzības pasākumu rezultātā konstatēta preces neatbilstība Krievijas likumdošanas prasībām attiecībā uz tauku saturu, organoleptiskajiem rādītājiem un enerģētisko vērtību.

Konservu pārbaude veikta, reaģējot uz iesniegumiem, kas uz Krievijas prezidenta Vladimira Putina vārda saņemti 12.decembrī vienotajā pilsoņu pieņemšanas dienā, skaidro dienests. Iesniegumu detaļas netiek izpaustas.

Pirmdien par pretenzijām pret Latvijas šprotēm paziņoja Krievijas federālais veterinārās un fitosanitārās uzraudzības dienests “Rosseļhoznadzor”. Latvijas uzņēmumā “Rānda” ražotajās šprotēs esot konstatēts paaugstināts benzopirēna līmenis.

Krievijas atbildīgie dienesti esot apsūdzējuši uzņēmumu, ka tā ražotajā produkcijā benzopirēna līmenis normu pārsniedzot 35 reizes, sacīja uzņēmuma līdzīpašnieks Oskars Grosmanis.

Ja šprotēs būtu šāds benzopirēna līmenis, tad konservu kārbās “būtu jāatrodas oglēm”, norādīja Grosmanis.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Šeit spilgti parādās problēmas sadarbībā ar Krieviju, kādas rastos un ir jau radušās gandrīz visiem uzņēmējiem, kuri iekrituši šajā sadarbībā. Un tās ir:
  1) Neprognozējamība!
  2) Vārda neturēšana!
  3) Meli!
  4) Zagšana!
  5) utt. un tā joprojām.

 2. Nemaz nebrīnos ka ta ir taisnība,naudas kāre un viegla peļņa ir prioritāte mūsu uzņemējiem,lai pārbauda izņemtās mūsu dienesti,savadāk atkal tiks iepīta politika ka tas parasti notiek mūsu nacionālistu slimajās galvās..

 3. Lai sūta atpakaļ,noēdīsim paši

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (10)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Plāno stingrākas prasības bezdarba pabalsta saņemšanai (11)Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā norisinājās plašas diskusijas par Labklājības ministrijas (LM) sagatavotajiem grozījumiem likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”, kas paredz
Draugiem Facebook Twitter Google+