Mobilā versija
+2.0°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
8. maijs, 2014
Drukāt

Krievijā noplok Krimas aneksijas eiforija
 (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas sabiedrībā sāk noplakt eiforija, kas to bija pārņēmusi pēc Ukrainai piederošā Krimas apgabala aneksijas, liecina Krievijas socioloģiskā institūta “Levadas centrs” aptauja.

“Vispārējā eiforija saistībā ar “seno krievu zemju” pievienošanu sāk noplakt. 2014. gada martā 79% Krievijas iedzīvotāju uzskatīja, ka ir jāuzņem reģions, kura iedzīvotāji “referendumā” izteicās par pievienošanos Krievijai, bet pēc mēneša šis rādītājs ir nokrities līdz 58%. Turklāt 30% “nepavisam nav gatavi” uzņemties līdz ar Krimas pievienošanu radušos izdevumu slogu. Ir samazinājies to Krievijas iedzīvotāju skaits, kas uzskata, ka Krimas aneksija liecina, ka “Krievija atgriežas pie savas tradicionālās “lielvalsts” lomas, nostiprina savas intereses postpadomju telpā”. No 9 uz 15% pieaudzis to Krievijas iedzīvotāju skaits, kas uzskata, ka Krievijas darbības liecina par “pieaugošo avantūrismu no Krievijas valsts varas puses, kas cenšas novērst iedzīvotāju uzmanību no reālajām sociāli ekonomiskajām problēmām pašā Krievijā”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Krima bija Krievija ,ir Krievija un turpmak bus Krievija.

Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+