×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
20. marts, 2015
Drukāt

Krievijā organizē visas Eiropas neonacistu salidojumu (5)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Sanktpēterburgā 22. martā notiks visas Eiropas neonacistu saiets, kas nodēvēts par “Starptautisko krievu konservatīvo forumu”, ziņo laikraksts “Novaja Gazeta”.

Organizatori saka, ka pasākums būs “pasaules vēsturē pirmais Eiropas un Krievijas nacionāli orientēto politisko spēku forums”, raksta avīze. “Dalībnieku sastāvs neļauj šaubīties par to, ka pasākumam, kura organizāciju vada partijas “Rodina” priekšvēlēšanu štāba vadītāja vietnieks Pēterburgā, bijušais Krievijas Komunistiskās partijas loceklis un kādreizējais organizācijas “Tiesības uz ieročiem” Sanktpēterburgas nodaļas vadītājs Jurijs Ļubomirskis, vairāk piestāvētu nosaukums “neonacistu forums”,” teikts rakstā.

Spriežot pēc dienaskārtības, forumā plāno piedalīties 11 Eiropas partiju pārstāvji – lielākajai daļai no tām ir ultralabējo vai neonacistu reputācija. Vienlaikus tām raksturīga pārliecinoša atbalsta paušana Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam starptautiskajā arēnā. Foruma mērķis netiek slēpts – atrast Krievijas režīmam “sabiedrotos Eiropā”, kas “aizstāvēs tradicionālās vērtības, atbalstīs Krievijas intereses un panāks sankciju atcelšanu”. Sanktpēterburgas antifašisti paziņojuši, ka centīsies panākt foruma atcelšanu un aicinājuši sabiedrību pret to protestēt.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Interesanti būtu, ja pats lielais ”anti” fašists Vīzentāls tur aizbrauktu patusēt.

  2. Tradicionālās vērtības un normāla tirgus atdzimšana var būt iespējama tikai ar sankciju atcelšanu…un vēlaties to dzirdēt vai nevēlaties – tas ir katra normāla uzņemēja un ģimenes sapnis gan Krievijā,gan ES un citur pasaulē….

  3. Antifašisti jau arī 16.martā katru gadu ņirgājas par latviešu brīvības cīnītājiem – leģionāriem. Droši vien, tie paši antifašisti tagad ālēsies pa Krieviju.

  4. toties Latvija organizē visas Eiropas praidu…mēs tomēr daudz krutāki.

  5. vai tad mūsmāju antifašisti nebrauks glābt krieviju no fašistiem jeb šitie ir labie jo atbalsta vadoni.

Draugiem Facebook Twitter Google+