Mobilā versija
+4.9°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
27. maijs, 2016
Drukāt

Krievija pagarinās lauksaimniecības produktu embargo līdz 2017. gada beigām (7)

Foto: ITAR-TASS/Scanpix/LETAFoto: ITAR-TASS/Scanpix/LETA

Krievija pagarinās Eiropas Savienības (ES) valstīm un citām valstīm noteikto lauksaimniecības produktu embargo līdz 2017. gada beigām.

Par to piektdien paziņoja Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs.

“Mūsu ražotāji vairākkārt iestājušies par lauksaimniecības produktu embargo saglabāšanu pret valstīm, kuras ieviesušas sankcijas pret Krieviju vai vēlāk tām pievienojušās,” šodien norādīja Medvedevs.

Krievijas premjerministrs uzsvēra, ka lauksaimniecības produktu ražotāji Krievijā tādējādi saņems ilgāku laiku, kurā netraucēti investēt savā uzņēmējdarbībā, savukārt lielie ražotāji varēs precīzāk aplēst tālāku perspektīvu.

Krievijas valdības izveidota ekspertu grupa aprēķinājusi, ka rietumvalstis lauksaimniecības produktu embargo rezultātā zaudējušas 9,3 miljardus dolāru.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. skaties divreiz !
    nepērc ,neko krievijā ražoto !!!

  2. Toties pilna Latvija ar Krievijas šņabi

  3. Toties pilna Latvija ar Krievijas šņabi

  4. Krievija nekad sevi nav apgādājusi ar pārtiku un arī neapgādās. Maskavu un Pēterburgu jau nodrošinās, bet pārējā Krievija varēs turpināt savilkt jostas. Putins iestāstīs, ka pie tukšajiem veikalu plauktiem vainīgi Rietumi un ASV un lētticīgā tauta savā politkorektumā akli pakļausies. Tāpēc arī Krievijā nekādu demokrātiju nevajag – citādi sāks vēl buntoties, ka nav ko uz zoba likt! Tā taču vieglāk valdīt, Ziemeļkoreja tam ir labs piemērs. Un Putins nav muļķis, turēt tautu paklausībā viņš prot.

  5. pareizi dara, patiesībā – “kā mežā sauc, tā atskan”.

  6. Būs jābrauc ar lūgumrakstu uz Maskavu pēc maizes un sāls.

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepesSIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Putnu gripa pietuvojusies Latvijai (3)Vairākās Eiropas Savienības (ES) valstīs atklāts bīstamais putnu gripas vīruss, un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) norāda, ka ir pamats satraukumam arī Latvijā, sestdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Pasaulē
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr: Valsts izģērbj mazo uzņēmēju (10)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Draugiem Facebook Twitter Google+