Mobilā versija
+3.7°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
27. maijs, 2016
Drukāt

Krievija pagarinās lauksaimniecības produktu embargo līdz 2017. gada beigām (7)

Foto: ITAR-TASS/Scanpix/LETAFoto: ITAR-TASS/Scanpix/LETA

Krievija pagarinās Eiropas Savienības (ES) valstīm un citām valstīm noteikto lauksaimniecības produktu embargo līdz 2017. gada beigām.

Par to piektdien paziņoja Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs.

“Mūsu ražotāji vairākkārt iestājušies par lauksaimniecības produktu embargo saglabāšanu pret valstīm, kuras ieviesušas sankcijas pret Krieviju vai vēlāk tām pievienojušās,” šodien norādīja Medvedevs.

Krievijas premjerministrs uzsvēra, ka lauksaimniecības produktu ražotāji Krievijā tādējādi saņems ilgāku laiku, kurā netraucēti investēt savā uzņēmējdarbībā, savukārt lielie ražotāji varēs precīzāk aplēst tālāku perspektīvu.

Krievijas valdības izveidota ekspertu grupa aprēķinājusi, ka rietumvalstis lauksaimniecības produktu embargo rezultātā zaudējušas 9,3 miljardus dolāru.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. skaties divreiz !
    nepērc ,neko krievijā ražoto !!!

  2. Toties pilna Latvija ar Krievijas šņabi

  3. Toties pilna Latvija ar Krievijas šņabi

  4. Krievija nekad sevi nav apgādājusi ar pārtiku un arī neapgādās. Maskavu un Pēterburgu jau nodrošinās, bet pārējā Krievija varēs turpināt savilkt jostas. Putins iestāstīs, ka pie tukšajiem veikalu plauktiem vainīgi Rietumi un ASV un lētticīgā tauta savā politkorektumā akli pakļausies. Tāpēc arī Krievijā nekādu demokrātiju nevajag – citādi sāks vēl buntoties, ka nav ko uz zoba likt! Tā taču vieglāk valdīt, Ziemeļkoreja tam ir labs piemērs. Un Putins nav muļķis, turēt tautu paklausībā viņš prot.

  5. pareizi dara, patiesībā – “kā mežā sauc, tā atskan”.

  6. Būs jābrauc ar lūgumrakstu uz Maskavu pēc maizes un sāls.

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+