Mobilā versija
-4.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
24. aprīlis, 2014
Drukāt

Vācijas pretizlūkošanas dienesti: Krievija pastiprina spiegošanu

Foto - LETAFoto - LETA

Krievijas spiegi aizvien aktīvāk cenšas atrast iespējamos informācijas avotus Vācijas politiķu un uzņēmēju vidū, secinājuši Vācijas pretizlūkošanas dienesti.

“Krieviem informācijas ievākšana Vācijā ir svarīgāka nekā teju jebkuram citam izlūkdienestam,” norādījis Konstitūcijas aizsardzības biroja vadītājs Hanss Māsens. Krievijas aģenti cenšas no Vācijas parlamenta darbiniekiem iegūt piekļuvi svarīgai informācijai par Vācijas militāro, ārlietu un ekonomikas politiku. Īpaša interese Krievijas aģentiem ir par Vācijas enerģētikas politiku, lielajiem uzņēmumiem, NATO un Eiropas Savienību. Pēc Konstitūcijas aizsardzības biroja datiem, līdz pat trešdaļai Krievijas vēstniecības darbinieku Berlīnē ir pieredze izlūkinformācijas vākšanā, un kopš janvāra, kad sanāca jaunais parlaments, spiegošanas aktivitāte būtiski pieaugusi.

Pievienot komentāru

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+