×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
14. jūnijs, 2012
Drukāt

Krievijā pēc ballītes pazūd lidmašīna ar 13 cilvēkiem

Krievijā, Urālos, meklē lidmašīnu, kas, visticamāk ar 13 cilvēkiem, tostarp vietējās ceļu policijas vadītāju, pazuda pēc ballītes.

Ārkārtas situāciju ministrija paziņoja, ka nosūtījusi sešas lidmašīnas, kas pārbaudīs 12 tūkstošus kvadrātkilometrus lielu teritoriju, meklējot pirmdien bez pēdām pazudušo padomju laika viendzinēja propellerlidmašīnu “An-2”. Sverdlovskas apgabala centra Jekaterinburgas policija informēja, ka lidmašīna, visticamāk, ar 12 pasažieriem un vienu pilotu bez saskaņošanas ar Serovas lidlauku no tā pacēlās pirmdienas vakarā.

Lidmašīnas atlūzas nav atrastas, bet neviens no pasažieriem neatbild uz mobilā telefona zvaniem pēc tam, kad spontāni izlēma doties izbraucienā ar privāto lidmašīnu, kas tika nomāta mežu ugunsgrēku uzraudzīšanai. Pasažieru vidū bija vietējās Serovas pilsētas ceļu policijas priekšnieks un divas sievietes vecumā no 20 līdz 40 gadiem, atklāja Jekaterinburgas policijas pārstāvis Valērijs Goreļuhs, piebilstot, ka ir pierādījumi par to, ka lidmašīnas pasažieri atradās alkohola reibumā. Laikraksts “Komsomoļskaja pravda” ziņoja, ka pasažieri lidmašīnā iekāpa pēc Krievijas dienas svinībām, lidlaukā atstājot tukšas alkohola pudeles.

Ārkārtas situāciju ministrijas pārstāvis laikrakstam norādīja, ka iereibušie svinētāji ar lidmašīnu vēlējās doties uz apmēram 100 kilometrus attālajiem ūdenskritumiem. Divplāksni ar vienu dzinēju “Antonov-2” Padomju Savienībā sāka ražot 1947 .gadā un tas joprojām tiek izmantots attālākos Krievijas reģionos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+