×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
26. februāris, 2015
Drukāt

Krievijā Permas novada pilsētu ierosina pārdēvēt par Putinu (12)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Tīmekļa vietnē “Krievijas sabiedriskās iniciatīvas” parādījies priekšlikums par Putinu pārdēvēt Krasnokamskas pilsētu, kas atrodas 34 kilometru attālumā no Permas.

Tādējādi tiks “iemūžināts prezidenta vārds, kurš daudz izdarījis valsts un konkrēti pilsētas labā”, turklāt nosaukuma maiņa uzlabos Krasnokamskas tēlu, skaidro iniciatīvas autors. “Ar tādu skaļu nosaukumu pilsēta ir nolemta uzplaukumam. Varasiestādes vienkārši būs spiestas risināt problēmas ar tīro ūdeni, ceļiem, parkiem, bērnudārziem, infrastruktūru un citām ikdienas problēmām,” teikts skaidrojumā.

Pilsēta ar šādu nosaukumu kļūs populāra tūristu vidū. “Lozungs “Dodiet Putinam tīru ūdeni” vispār skanēs kā no pasaules sensāciju kategorijas,” uzskata autors. Iniciatīva saņēmusi 14 balsis “par” un trīs “pret”.

Krievijas prezidents Vladimirs Putins, 2012. gadā Permas novadā uzturoties darba vizītē, Permā apmeklēja amatieru hokeja komandu maču. Toreiz viens Krasnokamskas kluba “Goznak” spēlētājs līderim sūdzējās, ka pilsētā nav nevienas slidotavas zem jumta. Pērn Krasnokamsā tika atklāta ledus sporta pils. Jau PSRS laikos pilsētas mēdza pārdēvēt toreizējo līderu vārdos. Tā Naberežnije Čelni tika pārdēvēta par Brežņevu, Ribinska – par Andropovu, bet Krasnojarskas novada Šaripova – par Čerņenko.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

  1. ĻEŅINGRADA , BREŽŅEVA , USTINOVA , VOROŠILOVGRADA , STAĻINGRADA , SVERDLOVSKA , DŅEPRODZERŽINSKA………UN TAGAD PUTINA ! VISI NOSAUKUMI PAZUDUŠI KĀ RĪTA RASA ! PUTINS BŪS VIENĪGAIS IZDZIMTENIS KURA VĀRDĀ NOSAUKTA PILSĒTA DZĪVAM ESOT . TĀ KĀ DRĪZ JĀMIRST !

  2. Perma? – Piedāvāju latviskot nosaukumu uz “sperma”. Latviski nav tik skanīgs nosaukums Putina… var sajaukt ar “pļūtina”

  3. Krasnoputinka, skanētu labāk!

  4. Super,ko vēl no šiem var gaidīt?

  5. Putins izputina visu pasauli, lai neviens cilvēkveidīgais tajā nedzīvotu nākotnē.

  6. vai kāds no mūsu, tā sauktajiem, prezidentiem ir iemantojis tādu tautas mīlestību?Nav un nebūs jo prezidentu ievēl 100 korumpētas galvas un viss.

  7. Cik zināms no PSRS laikiem,tad Perma bija tieši tā vieta,kur “”troika”” izpildīja augstāko soda mēru ar tiesas un bez tiesas sprieduma. Lōti laba doma un laba izvēle…

  8. labaak jau par ZAJEBALAVKU.

  9. krieviem raksturīga elkdievība, Ļeņinam gan vispirms ļāva kājas atstiept, lai sāktu šā vārdu iemūžināt

  10. Tad jau visu novadu nodēvēt par Putinspermu, un to jefiņu pēc nāves izbāzt kā Uļjānovu (Ļeņinu).

Draugiem Facebook Twitter Google+