×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
15. decembris, 2014
Drukāt

Krievija risina sarunas par gaļas piegādēm Irānai un Ķīnai (2)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Krievija risina sarunas par gaļas un dzīvu putnu piegādēm Irānai un Ķīnai, intervijā aģentūrai TASS pavēstīja Krievijas lauksaimniecības ministrs Nikolajs Fjodorovs.

“Pašlaik mēs strādājam Āzijas un Klusā okeāna un Tuvo Austrumu virzienā. Irāna, Irāka, Turcija, Vjetnama, Ķīna – tās ir valstis, kas mūs interesē,” viņš teica, piemetinot, ka šīm sarunām nav steidzamības raksturs.

“Nav totālas asas nepieciešamības atrast noieta tirgus ārvalstīs, kā to ir spiesti darīt ASV un Kanādas ražotāji,” teica Krievijas lauksaimniecības resora vadītājs.

Pēc viņa apgalvotā, vairākās rietumuvalstīs fermeri esot spiesti izliet, izmest vai par velti atdot savu produkciju, jo to neesot kur likt šo valstu valdību pret Krieviju noteikto sankciju dēļ.

Sodot Krieviju par Krimas aneksiju un Austrumukrainas destabilizāciju, ES, ASV un citas rietumvalstis noteikušas sankcijas daudzām Krievijas augstākajām amatpersonām, Kremļa tuvākā loka cilvēkiem, kā arī Krievijas ekonomikas finanšu, aizsardzības un enerģētikas nozarēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Dīvains paziņojums . Krievijai ir grūtības ar ražošanas paplašināšanu savu iekšējo vajadzību apmierināšanai. Nav ciltsmateriāla. Āzijā cūkgaļu pārdot ir problemātiski ,jo musulmaņi to nelieto ,bet Ķīna ir lielākais cūkaudzētājs pasaulē . Savukārt liellopus gadā neizaudzēt.Bet ,ja krievi tā sāk runāt ,tad naftas ienākumi ir par maziem un Putins gatavojas doties Staļina pēdās, gatavojoties pārdot pārtikas produktus ,kad tautai jābadojas militarizācijas vārdā.

Draugiem Facebook Twitter Google+