×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
19. aprīlis, 2016
Drukāt

Krievijā rosina cenzūru pēc Ķīnas parauga (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Krievijā vajadzētu ieviest tīmekļa un mediju cenzūru pēc Ķīnas parauga, uzskata Krievijas Izmeklēšanas komitejas priekšsēdētājs Aleksandrs Bastrikins.

Vēsturisko notikumu falsifikāciju un visas tautas referenduma rezultātu noliegšanu viņš piedāvā atzīt par ekstrēmismu. Ir jādod stingra, atbilstoša un simetriska atbilde hibrīdkaram, ko ASV un to sabiedrotie izvērsuši pret Krieviju un dažām citām valstīm, publikācijā laikrakstā “Kommersant” norāda amatpersona. Šis “karš” skar politisko, ekonomisko, informācijas un tiesisko virzienu. Tas ir novedis pie sankcijām un rubļa devalvācijas, skaidro amatpersona. Šajā sakarībā Bastrikins ierosina īstenot ierobežojošus pasākumus internetā, kā arī uzskatīt par ekstrēmismu visas tautas referenduma rezultātu noliegšanu un vēsturisko notikumu “falsifikāciju”. “Ir jāievieš ārpustiesas risinājumi, ieskaitot informācijas iekļaušanu federālajā ekstrēmistisko materiālu sarakstā, kā arī tādu vietņu domēna vārdu bloķēšanu, kas izplata ekstrēmistisku un nacionālistisku informāciju.”

Bastrikins kā piemēru min Ķīnas varas iestādes, kas aizliegušas pilnībā vai daļēji ārzemju rezidentiem piederošu elektronisko mediju darbību. Atbilstoši ierosinājumi likuma grozījumiem jau ir izstrādāti, norāda Bastrikins.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Te pienāca Kinzulis- Atbildēt

    tad jau labāk uz Pelmeņa zemi – pēc tās parauga ( tikai tie suņi … ).

  2. Tautas Atmodas Balss Atbildēt

    tā riešana uz KF un tieši krieviem ir tiešām nožēlojama, un vel nožēlojamāk, ka Volstrītas-Pentagopņiku salašņu un teroristeļu varza cer “pa lēto” ievilkt šajā diezgan nepateicīgajā nodarbē arī kādu dumjāku latvi, vai drīzāk Latvijā dzimušu bauru..Mūsu lineārā atbilde ir vēl vienkāršāka, – nekāda cenzūra, bet tautiski lepns pirdiens Rotšildcūkām sejā.

Draugiem Facebook Twitter Google+