×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
12. septembris, 2016
Drukāt

Krievija sāk bruņojuma kontroles inspekciju Latvijā (11)

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijā no 12. līdz 15. septembrim uzturēsies Krievijas bruņojuma kontroles inspekcijas grupa četru virsnieku sastāvā, informēja Aizsardzības ministrijā (AM).

Inspekcija norisināsies Rīgas, Ādažu un Lielvārdes rajonos un tās mērķis ir pārliecināties vai noteiktajā Latvijas teritorijā netiek veiktas militārās mācības, par kurām būtu jāinformē pārējās Eiropas Drošības un sadarbības drošības organizācijas (EDSO) dalībvalstis un, vai ikgadējā sniegtā vispārējā militārā informācija atbilst iesniegtajam.

Atbilstoši EDSO kvotām, Latvijai ir jāuzņem viena novērtējuma vizīte un trīs bruņojuma kontroles inspekcijas gadā. Analoģiski, Latvija veic bruņojuma kontroles inspekcijas un novērtējuma vizītes pārējās EDSO dalībvalstīs.

EDSO ietvaros Krievijas speciālisti šādas bruņojuma kontroles inspekcijas Latvijā veikuši jau iepriekš. Tāpat arī Latvijas eksperti ir viesojušies Krievijā.

Inspekcija tiek veikta EDSO ietvaros un saskaņā ar Vīnes dokumentu.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. IDIOTISMSV !!!

 2. Labi butu, ja LR Generalprokuratura uztaisitu vienreiz kontroles inspekciju sava Kraslavas rajona prokuratura, kur prokurori, policija un pat tiesa nodarbojas ar atklatu un nekaunigu patvalu. Kadai gimenei no Dagdas novada jau 23 gadus bende dzivi gan policisti, gan ari pretlikumigie prokurori, Kraslavas rajona tiesa no vinu patvalas un nekaunibas ari daudz ko neatpaliek. Vini suligi nosplaujas pat uz LR Augstako tiesu, patiesam vinu nekaunibai nav ne gala un ne malas. Skatas acis un melo viena melosana-Unikala nekauniba, bet LR Generalprokuratura vienaldzigi noraugas uz so nekaunigo patvalu.

 3. Vinjiem ka tik uz latvoju atbraukt… mums jau nekaada dizhaa brunjojuma ko inspekteet nav. Muusu karaviiriem pewc vinju aizbraukshanas gan buus ar slotinju pakalj jaapastaigaa vaboloites mekleet. Treninjsh muusu karaviriem.

 4. VISPĀR NAV KO TEIKT!!! JO TĀLĀK, JO TRAKĀK!!!

 5. tas saucaas p-zdec. Un sho murgu pieljau Latvijas valdiba,ka krievijas vatniki brauks inspektet musu valsti?

 6. veiks inspekciju, lai precizētu- cik tanku un kara lidmašINU PRECĪZI būs nepieciešams LV iznīcināšanai?

 7. vai Latvijā ir vēl kas, ko vietējie rašes štirlici jau nebūtu līdz
  pēdējam gramam un milimetram noziņojuši kremlim ????

 8. CIK JAUKI!!! KRIEVIJA VEIKS BRUŅOJUMA KONTROLI NATO VALSTĪ!?? JO TĀLĀK, JO TRAKĀK!!!

 9. CIK JAUKI!!! VISPĀR NAV KO TEIKT!!! JO TĀLĀK, JO TRAKĀK!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+