Mobilā versija
+1.2°C
Nanija, Ilgmārs
Ceturtdiena, 30. marts, 2017
29. decembris, 2014
Drukāt

Krievija samazina degvīna minimālo mazumtirdzniecības cenu (1)

LETA/AFPLETA/AFP

Krievijas Federālās alkohola tirgus regulēšanas aģentūra jeb “Rosalkogoļreguļirovaņije” izdevusi lēmumu, kas paredz pirmo reizi vēsturē samazināt minimālo mazumtirdzniecības cenu stiprajiem alkoholiskajiem dzērieniem.

Tādējādi saskaņā ar šo lēmumu no 2015.gada 1.janvāra 0,5 litra tilpuma 40% degvīna pudeli būs iespējams iegādāties par vismaz 185 rubļiem (2,76 eiro), nevis 220 rubļiem (3,28 eiro) kā šobrīd.

Jau decembra sākumā “Rosalkogoļreguļirovaņije” vadītājs Igors Čujans pavēstīja, ka 2015.gadā minimālā mazumtirdzniecības cena alkoholiskajiem dzērieniem, kuru spirta saturs veido vairāk par 28%, netiks paaugstināta, kas skaidrojams ar degvīna akcīzes nodokļa likmes iesaldēšanu nākamajā un 2016.gadā.

Tāpat atteikšanos no alkoholisko dzērienu cenu paaugstināšanas Čujans skaidroja ar alkohola tirgus tā dēvētā ēnu sektora pieaugumu.

Krievijas vicepremjers Aleksandrs Hlopoņins decembra sākumā uzsvēra, ka valsts budžets nelegālā alkohola dēļ ik gadu zaudē 30-50 miljardus rubļu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tautas nodzirdīšana, lai nespēj sekot līdzi iekšpolitikas ķezām

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+