×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
7. marts, 2014
Drukāt

Krievija sarauj attiecības ar Ukrainu (8)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ukrainas Ārlietu ministrija nav apstiprinājusi iepriekš Ukrainas ziņu aģentūras “UNIAN” pausto informāciju, ka Krievija pārtraukusi ar Ukrainu diplomātiskās attiecības.

“Šī informācija ir nepatiesā. Diplomātiskās attiecības ar Ukrainu un Krievijas Federāciju paliek spēkā,” Ukrainas radio apstiprināja Ukrainas Ārlietu ministrijas pārstāvis.

Krievijas vēstnieks Apvienoto Nāciju Organizācijā Vitālijs Čurkins (attēlā) paziņojis, ka Krievija pārtrauc politiskās attiecības ar Ukrainu, nevis diplomātiskās, kā iepriekš informēja ziņu aģentūra “UNIAN”. Saskaņā ar Čurkina sacīto šāds lēmums pieņemts, jo Maskava neatzīst Ukrainas jauno valdību. “Maskava neatzīst Ukrainas varas leģitimitāti, tāpēc sarauj ar Ukrainu politiskās attiecības,” paziņoja Čurkins.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Kārli, tu esi dumjš.
  Cik reizes nobučoji maskaļu ūkstu?

 2. Kārtējo reizi redzam Latvijas žurnālistu infantīlismu: tiražēt baumas un maldināt sabiedrību, stāstot puspatiesības. Tā tas bija ar Igaunijas ārlietu ministra sarunas atreferējumu, uzdodot versiju par īstenību, tā tas ir stāstot, ka Krievija ar Ukrainu ir sarāvusi diplomātiskās, bet patiesībā tikai politiskās attiecības, kas nav viens un tas pats. Kāre pēc sensācijām žurnālistiem aizmiglo veselo saprātu un nodara kaitējumu valstij.

 3. Tieši tā, un visās citās ziņās taisni atzīmēts, ka šie uzsvēruši – “nevis diplomātiskās bet politikās”. 😀

 4. Vai LA bezvārda darbinieki mikrotekstā nav kļūdījušies, — informācijā, no kuras špikots, bija teikts “sarauj politiskās attiecības”, nevis diplomātiskās. Krustiņš gan starpību zinās, ja pamanīs.

 5. Cik vienkārši:”Maskava neatzīst Ukrainas jauno valdību” un Putinam problēma atrisināta! Esmu diezgan ilgi dzīvojis šinī pasaulē, bet neatceros tādu gājienu, kad kādas valsts vadītājs vienas nedēļas laikā būtu nodarījis tādu postu pats savai valstij. Par 60 miljardiem olimpiādes laikā iegūtais prestižs pasaulē ir “izkūpējis “NEDēļAS” laikā, ka Krievija “NEDēļAS” laikā nonākusi pasaules valstu izolācijā un ka “NEDēļAS”
  laikā Krievija ir sanaidojusi savā starpā un pretnostatījusi abas brāļu tautas – ukraiņus un krievus. Tur tiešām jābūt īstam faķīram, lai kaut ko tādu dabūtu gatavu.

 6. Tas nosīmē, ka Krievija tādu valsti vairs neatzīst un var brīvi rīkoties. Ko Eiropa? Vai gudri runās kā 1938. gadā vai slēgs banku seifus un durvis…Pēdējais jau ir iedarbīgi – Naudiņa iesaldēta un braukšanas uz Eiropu nav ( pat biezajiem iepirkties ).

 7. RUSSLAND, RUSSLAND UEBER ALLES !

 8. Eiropas Savienibai vajadzetu ari diplomatiskas attiecibas ar Krieviju iesaldet.

Draugiem Facebook Twitter Google+