×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
8. februāris, 2012
Drukāt

Krievijā šogad no bargā sala miruši jau 110 cilvēki

sniegs

Krievijā bargā ziema šogad laupījusi jau vismaz 110 cilvēku dzīvības, paziņojusi Veselības ministrija, piebilstot, ka oficiālajos datos nav iekļauti bērni, kas jaunāki par 18 gadiem.

Aukstuma vilnis, kas Eiropu stindzina jau nedēļu, bargi piemeklējis arī Ukrainu, Poliju un Rumāniju.

Krasnodaras apgabalā Melnās jūras reģionā varasiestādes aukstuma dēļ slēgušas skolas, un vietējā elektroapgādes kompānija trešdien informēja, ka Novorosijskā un vairākos ciematos bez elektrības palikuši 28 000 cilvēku. Elektroapgāde pārtrūkusi otrdienas vakarā spēcīgo vēju radīto traucējumu dēļ, paziņoja kompānija. Ārkārtas situāciju ministrija informēja, ka pēc vētras šajā reģionā medicīnisko palīdzību meklējuši 74 iedzīvotāji.

Trešdien no rīta Krievijā gaisa temperatūras svārstījās no mīnus 22 grādiem pēc Celsija Maskavā līdz pat mīnus 33 grādiem pēc Celsija Jakutijā. “Neparasti aukstās temperatūras Krievijas centrālajā Eiropas daļā turpināsies nākamās pāris dienas un nedēļas nogalē gaidāma aukstuma pastiprināšanās,” prognozēja sinoptiķi.

Nākamo piecu dienu laikā Krievijas rietumos gaisa temperatūras saglabāsies par līdz pat 13 grādiem zemākas nekā vidējā norma un Maskavā nokritīsies līdz pat mīnu 28 grādiem pēc Celsija, prognozē sinoptiķi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+