Krievija šokā – hokejisti par medaļām nespēlēs 0

Somijas hokeja izlase trešdien ar 3:1 uzvarēja Krievijas valstsvienību un iekļuva Soču olimpisko spēļu pusfinālā.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins 124

Ceturtdaļfināla cīņā somu labā vārtus guva Juhamati Altonens, Tēmu Selannē un Mikaels Granlunds, bet krieviem vienīgo reizi izcēlās Iļja Kovaļčuks.

Krievijas izlase hokejā gribēja tikai un vienīgi zeltu, maču pret somiem klātienē vēroja arī valsts prezidents Vladimirs Putins. Tomēr nekā – izlasei spēles beigušās.

Spēle mājiniekiem iesākās veiksmīgi un astotajā minūtē brīdī, kad uz noraidīto soliņa atradās Granlunds, Kovaļčuks ar teicamu metienu atklāja rezultātu.

Pēc pusotras minūtes Altonens skaisti apspēlēja aizsargu un guva vārtus, tad Granlunds apsteidza Voinovu un piespēlēja Selannē, kurš guva otros vārtus.

Otrajā periodā vairākumā izcēlās arī pats Granlunds. Krievi mainīja vārtsargus, Semjona Varlamova vietā sūtot Sergeju Bobrovski. Krievi uzbruka daudz, netrūka arī bīstamu momentu, tomēr somu vārtos teicami darbojās Tuka Rasks, atvairot 37 no 38 metieniem un ļaujot komandai iekļūt pusfinālā. Tur būs jāspēlē pret Zviedriju, kas šodien daudz vieglāk ar 5:0 apspēlēja Slovēniju.