Mobilā versija
-3.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
28. aprīlis, 2014
Drukāt

Krievija sola sāpīgu pretreakciju noteiktajām sankcijām (3)

krievijas_karogs9

Krievija pirmdien solīja dot sāpīgu pretreakciju uz ASV noteiktajām sankcijām pret septiņām augsta ranga amatpersonām un 17 ar Kremli saistītiem uzņēmumiem, kuru mērķis ir sodīt Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu par krīzes saasināšanu Ukrainā.

“Mēs, protams, reaģēsim,” paziņoja Krievijas ārlietu viceministrs Sergejs Rjabkovs. “Mēs esam droši, ka šī atbilde Vašingtonai būs sāpīga,” viņš piebilda.

Rjabkovs nekomentēja iespējamo pretreakciju uz sankcijām, bet uzsvēra, ka Krievijai ir “plašs iespēju loks”.

Baltā nama preses pārstāvis Džejs Kārnejs iepriekš paziņoja, ka ASV paplašina saistībā ar krīzi Ukrainā noteiktās sankcijas un vērš tās pret vairākām personām un uzņēmumiem, kas tiek uzskatīti par Putinam pietuvinātiem. Viņš paskaidroja, ka sankcijas noteiktas kā “atbilde uz Krievijas nepārtrauktu nelegālu intervenci Ukrainā un provokatīvajām darbībai, lai kaitētu demokrātijai Ukrainā”.

Tomēr Rjabkovs norādīja, ka ASV noteiktās sankcijas tikai saasinās saspīlējumu vēsturiski sašķeltajā Ukrainas sabiedrībā.

“Baltā nama preses sekretāra izplatītais paziņojums mums ir pretīgs,” paziņoja Krievijas ārlietu viceministrs.

“Katrs Baltā nama preses sekretāra izmantotais vārds apstiprina, ka Savienotās Valstis ir pilnībā zaudējušas saskari ar realitāti un tas noved pie tālāka krīzes saasinājuma,” paskaidroja Rjabkovs.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Nebaidos sankciju,jo varu dzīvot bez jūsu gāzes un jums……….

  2. Nav ērts ņemt par pilnu kaut kādas noželojamas valsts draudus.

  3. “Mēs, protams, reaģēsim”, aizsūtīsim zaļos cilvēciņus uz Vašingtonu, tā mums eksporta prece,- tāda varētu būt reakcija uz ASV sankcijām. Bet vispirms zaļajiem jāpabeidz darbs Ukrainā.

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+