×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
25. decembris, 2014
Drukāt

Krievija spers “nepieciešamos soļus”, ja NATO paplašināsies austrumu virzienā (15)

Foto- LETAFoto- LETA

Maskava, 25.dec., LETA–RIA NOVOSTI. Ja NATO paplašināšanās austrumu virzienā turpināsies, Krievija būs spiesta spert “nepieciešamos soļus”, ceturtdien preses brīfingā paziņoja Krievijas Ārlietu ministrijas oficiālais pārstāvis Aleksandrs Lukaševičs.

“Iespējamā alianses paplašināšanās austrumu virzienā novedīs pie ļoti nopietnām militāri politiskām nobīdēm ne tikai Eiropā, bet visā pasaulē. Tas tiešā veidā skars Krievijas drošības nacionālās intereses, liks mūsu valstij spert nepieciešamos adekvātos soļus,” sacīja amatpersona.

Dienu iepriekš Krievijas aizsardzības ministra vietnieks Anatolijs Antonovs paziņoja, ka Ukrainas iestāšanās NATO novedīs pie pilnīgas attiecību saraušanas Krievijas un NATO starpā un atjaunot tās būs praktiski neiespējami.

Šādi viņš reaģēja uz Ukrainas parlamenta lēmumu par atteikšanos no ārpusbloku valsts statusa.

Krievija februārī okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu. Kopš aprīļa Maskavas atbalstītie un apbruņotie kaujinieki, diversanti un Krievijas regulāro vienību karavīri ieņēmuši plašus apvidus Luhanskas un Doņeckas apgabalos, Ukrainas austrumos.

Sodot Krieviju par Krimas aneksiju un Austrumukrainas destabilizāciju, Eiropas Savienība , ASV un citas rietumvalstis noteikušas sankcijas daudzām Krievijas augstākajām amatpersonām, Kremļa tuvākā loka cilvēkiem, kā arī Krievijas ekonomikas finanšu, aizsardzības un enerģētikas nozarēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. no Ukrainas, mērkaķi

 2. negrib straadaat Krievijaa Atbildēt

  kad vasaraa notiks dabas mezhu ugunsgreeki Krievijaaa ,mees nepaliidzeesim dzeest liesmaas .jo traucees pretgaisa raketes BUK .

 3. Šie nepieciešamie soļi, cik noprotams, tiks “sperti” polārā loka virzienā. Cik gan nožēlojami ir šie utainie pabiras… .

 4. Pasaule “spers soli” Pūķinam pa diersu, ja viņš tā turpinās. Jau tagad krievu ekonomija sāk līdzināties Vācijai pēc kara. Baigie “uzvarētāji”!

 5. VIENI MELI.KRIMA VIENMER BIJUSI KRIEVU.TAD KO JUS GRIBAT KAROT MUSU KARA KURINATAJU GOMOSEKU VADIBA AR KRIEVIEM.UTOPIJA.VAINIGI IR AMERIKOSIUN VINU SULAINI. NEVIENS KRIEVIJU NEUZVEIKS .VEIKSMI KRIEVIJAI

  • Ko nozime “Krima vienmer bijusi krievu”. No 5. gadsimte pirms musu eras lidz 5. gadsimtai musu eras,
   tur pastaveja Sengrieku Karaliste, no 5. gadsimta musu eras lidz 14. gadsimtai tur talak dzivoja
   Sengreki savas pastavigas kopienas. 14. gadsimta beigas tur izveidojas Krimtataru karaliste, kura
   eksisteja lidz 1783 gadam, kad Katrinas II. armija so Krimtataru karalisti iekaroja. No 1920. gada
   tur izveidojas Krimtataru Autonoma Republika, kura pastaveja lidz 1944. gada, kad vinu likvideja
   pec Stalina paveles. Ukraina si Krimtataru Republiku atkal atjaunoja.
   Ko nozime krievi. Tikai no 1721. gada paradijas nosaukums krievi un Krievija. Lidz tam bija Moskovskoe
   carstvo un citi nosaukumi.

  • “Krievs” = nacists.

 6. Vai tiešām kāds vēl prasīs šai valstij atļauju uz kuru pusi paplašināties???

 7. ā, maskaļi beidzot SPERS NEPIECIEŠAMOS SOĻUS pazust vēstures mēslainē. Vai ku forši, vai ku jauki

  Muļķa Vova sanaidoja divas radniecihas tautas un ieguva ienaidniekus visā pasaulē. Cik ilgi lroevoem jācieš maskaļu sarīkotās laupīšana, zagšana, slepkavības un meßžoņu nekulturālā uzvedība?

  Beidzot, spers soļus… Hā-ha-ha… Vai ku jauki, vai ku jautri !!!

  Laikam brauks uz ŠITONĒZIJU, satikties ar Adolfu sGITLERU, alias Schickelgrūbeeru.

 8. Laikam ir vel viena valsts, kuru visi apdraud un tā ir Krievijas drauga diktatora Kima valsts… Kaut kādas līdzības? Laikam. Tā iet, ka kašķējas pat baznīcā?

 9. lai sper soļus uz austrumiem Atbildēt

  Eiropā šiem primitīviem tipiem nav ko meklēt.

 10. Krievija to vien dara, kā sper “nepieciešamos soļus”, kā patreiz Ukrainā. Krievija ir kļuvusi pati par savas propagandas upuri, jo viņuprāt visa pasaule ar to vien nodarbojas, kā dara viņiem pāri. Bailes, ko viņi centās iedzīt citiem, nu ir pārņēmušas viņus pašus. Nu negrib vairs kaimiņi dancot pēc Krievijas stabules. Pat Lukašenko nē!

 11. Kas tad nu, vai uzbruks Krievija arī Kazahijai un Baltkrievijai?

 12. vajadzētu savākties kaut kur kāda okeāna vidū uz neapdzīvotas salas,tad ar viņu nerobežxotos neviena valsts un nekādi NATO.Tad viņus neviens “neapdraudētu” un beidzot varētu sākt normāli dzīvot.Taisni žēl,ka cilvēkiem tā jāmocās.Visas valstis kā valstis,bet šitos tik visi “apdraud un apdraud “.

 13. Uz aareejaa ienaidnieka teela driiz kremlinu puuzni izslauciis pashu tauta… apsveicami, ka uz to iet !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+