Krievija turpina perfekti un iekļūst finālā 0

Krievijas hokeja izlase sestdien, 24.maijā, Minskā ar 3:1 uzvarēja pašreizējos pasaules čempionus Zviedrijas valstsvienību un iekļuva pasaules čempionāta finālā.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
VIDEO. “ASV aizliedz ar likumu, Latvijā tirgo uz katra stūra!” Brīdina par zīdaiņiem bīstamām precēm 13

Krievi spēli iesāka ļoti neveiksmīgi – jau pirmajā izgājienā pieļaujot pozicionālu kļūdu, viens pret vienu ar Sergeju Bobrovski izgāja Oskars Mellers, izmantojot iespēju un atklājot spēles rezultātu 19. sekundē. Arī vairākas turpmākās minūtes notikumus laukumā kontrolēja zviedri, bet tad krievi sapurinājās un pārņēma inicatīvu. 14. minūtē aizsarga Jevgeņija Medvedeva aktivitāte ļāva vārtus gūt Sergejam Plotņikovam, bet perioda beigās, apzogot pretinieku viduszonā, zem aizsarga labi uzmeta Sergejs Širokovs, izvirzot Krievijas izlasi vadībā.

Otrajā periodā Krievijas pārsvaru palielināja Antons Belovs, kurš, turpinot uzbrukumu pēc vairākuma beigām, labi trāpīja vārtu devītniekā. Krievus vairākas reizes no nepatikšanām glāba Bobrovskis, kurš darbojās ļoti stabili, bet kopumā Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa padotie pārliecinoši tuvojās finālam.

Trešajā periodā zviedri nespēja lauzt cīņas gaitu. Krievi sadalīja spēles laiku visām četrām maiņām un varēja atļauties pat nedaudz pietaupīt spēkus rītdienas finālam. Beigas gan izvērtās asas un, kad Mikaēls Baklunds netīri nospēlēja pret Plotņikovu, Znaroks dusmās pat solīja nosist vienu no Zviedrijas izlases treneriem

Krievijas pretinieks noskaidrosies vakarā otrajā pusfinālā, kurā Somija cīnīsies ar Čehiju.